POLECAMY

Body Ivy Park projektu Beyoncé Knowles

Zobaczcie nasz ulubiony element jej kolekcji
Body Ivy Park projektu Beyoncé Knowles fot. Zalando

#MYPARK to kolejna kampania we współpracy z marką Topshop, która stworzona została przez gwiazdę. Kolaboracja Beyoncé i Sir Philipa Greena, efektem której jest spółka i samodzielna marka IVY PARK aktualnie bije rekordy popularności. My też popadłyśmy w lekką obsesję...chyba musimy mieć coś z jej metką :)

Body z IVY PARK projektu Beyoncé

Naszym niezaprzeczalnym hitem jest top - body z dżerseju z napisem IVY PARK. To ten, który w reklamie nosi sama Beyoncé. Wygląda w nim bosko. My nosiłybyśmy go chyba także...jako kostium kąpielowy. A na co dzień do spodni z wysokim stanem i dżinsowych szortów. Szał!

Razem z IVY PARK Zalando sprawia, że najnowsza odzież sportowa jest dostępna dla wszystkich w Europie. To kolekcja, którą można nosić nie tylko podczas uprawiania sportu i która odzwierciedla energię, siłę i dobre samopoczucie kobiet niezależnie od tego, gdzie mieszkają.

- mówi Carsten Hendrich z Zalando

Top - body z Kolekcji Ivy Park dostępny jest na Zalando.pl w cenie ok. 179 złotych.

Beyonce Ivy Park
fot. Zalando

Ivy Park

Więcej modnych propozycji:

Kobiece sukienki na wiele okazji! 13 par butów, które chcemy mieć wiosną W poszukiwaniu idealnej białek koszuli!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/2 lata temu
Bardzo fajny projekt i fason. Stosunek ceny do jakości też jest bardzo dobry. Tylko to jest body w stylu sportowym zakładane przez górę. Trzeba o tym pamiętać gdy załóży się je na letnią imprezę.