Blask gwiazd

Kasia Cichopek, gwiazda serialu „M jak miłość” i „Tańca z gwiazdami” specjalnie dla nas wypróbowała trzy modne fryzury.
/ 12.03.2007 10:33
blask1.jpgZdrowe lśniące włosy dodają kobiecie blasku. Richesse, czyli odżywcza koloryzacja bez amoniaku, sprawia, że każda fryzura wygląda naturalnie i pięknie. Przekonała się o tym Kasia Cichopek, gwiazda serialu „M jak miłość” i „Tańca z gwiazdami”, która specjalnie dla nas wypróbowała trzy modne fryzury.

blask02.jpg
Naturalnie
Wyprostowane długie włosy to idealna fryzura dla kobiet ceniących prostotę. Aby nie była zbyt grzeczna, włosy powinny być lekko potargane.

blask04.jpg
Egzotycznie
Fryzura typu afro, ale w wydaniu współczesnym. Burza drobnych loczków „fruwających” wokół głowy ma sprawiać wrażenie dzikości i swobody.


blask03.jpg
Romantycznie
Niezwykle kobieca fryzura z luźno opadających loków. Jej urok tkwi w pewnej nonszalancji – skręt, owszem, ale bardzo nieregularny.

blask01.jpg
„Dobry wygląd każdej fryzury to przede wszystkim zdrowe lśniące włosy. Niezależnie od tego, jakie strzyżenie wybierzemy, musimy zadbać o to, by włos miał połysk i lśniący kolor, a ten zapewnia delikatna koloryzacja”, mówi Leszek Czajka, fryzjer gwiazd (kreował między innymi fryzury uczestników programu „Taniec z gwiazdami”) i członek prestiżowego Haute Coiffure Francaise.

Zdjęcia Marek Straszewski
Zdjęcia backstage Gutek Zegier/Zgoda Projekt
Fryzury Leszek Czajka dla L’Oréal Professionnel
Stylizacja Anna Jurgaś
Asystentka stylistki Zuza Kuczyńska
Makijaż Tomek Kocewiak
Produkcja sesji Elżbieta Czaja