POLECAMY

Boskie szpilki Blake Lively kupisz w internecie

Czyż nie są przepiękne?
Boskie szpilki Blake Lively kupisz w internecie fot. ONS.pl

28-letnia Blake Lively od lat udziela się charytatywnie - jak na gwiazdę Hollywood przystało. Tym razem wraz ze swoim jakże przystojnym mężem Ryanem Raynoldsem pojawiła się na nowojorskim przyjęciu fundacji amfAR (The American Foundation for AIDS Research). I jak można było się tego domyślić wyglądała pięknie! 

Blake Lively na imprezie amfAR w Nowym Jorku

Aktorka wybrała na tę okazję zniewalającą kreację z najnowszej kolekcji Chanel haute-couture. Inkrustowana perłami i kamieniami sukienka to istne dzieło sztuki. Podobnie jak buty, które miała na sobie. Blake do ozdobnej góry wybrała boskie szpilki nikogo innego jak Christiana Louboutina. Wysadzany kamykami model "Pigalle" na 12-centymetrowym obcasie robi wrażenie. Chyba każda z nas marzy o takich cudeńkach. Jak się okazuje możecie je kupić za pośrednictwem internetu. Chociaż oficjalny sklep projektanta nie wysyła swoich produktów do Polski to buty można znaleźć na innych stronach, m.in. Net-a-porter.

Blake Lively
fot. ONS.pl

Koszt tych cudeniek to jednak bariera nie do przeskoczenia. Kosztują one bowiem ok. 12 tysięcy złotych. Pozostaną one zatem w strefie marzeń. :)

Więcej modnych looków gwiazd:

Stylowa Paulina Krupińska na prezentacji LPP
Maja Ostaszewska w boskim looku na co dzień
Stylowa Agnieszka Więdłocha

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)