Bilioneurobab - 17-18 grudnia 2010 w Gdyni!

Bilioneurobab po raz pierwszy w Gdyni!

Już od ponad pięciu lat odbywa się w Polsce prawdziwe święto mody i designu – Bilioneurobab. To doskonała okazja, aby wzbogacić swoją garderobę i wnętrze w niepowtarzalne kolekcje na świąteczny sezon po specjalnych cenach – nawet o 70% niższych. Świąteczna edycja tego wydarzenia po raz pierwszy zawita do Gdyni 17 grudnia!
/ 07.12.2010 16:11
Bilioneurobab - 17-18 grudnia 2010 w Gdyni!

Święto mody i designu

Organizatorzy Bilioneurobab chcąc rozszerzyć zasięg wydarzenia, jako lokalizację pierwszej imprezy poza Warszawą, wybrali Gdynię. Wśród wydarzeń wartych uwagi odbędzie się pokaz kolekcji wieczorowej Michała Starosta.

Zobacz też: Zimowe niezbędniki modowe

17-18 grudnia Pomorski Park Naukowo-Techniczny przy Al. Zwycięstwa 96/98, Gdynia

Już 17 grudnia, na mieszkańców Trójmiasta czeka wyjątkowy świąteczny pokaz mody wieczorowej Michała Starosta. Jako jeden z czołowych projektantów tworzy dla kobiet subtelnych i świadomych siebie, odkrywając w nich to, co najpiękniejsze. Szyje kostiumy teatralne, stroje sceniczne i suknie balowe. Współpracuje z artystami scen muzycznych i klubowych, a także BBC i CNN.

Zobacz także: Przytyłam - jak się ubierać?

Nie przegap kolekcji ponad 50 najlepszych projektantów

18 grudnia, z nowymi kolekcjami powrócą ulubieni projektanci: Michał Starost, Viola Śpiechowicz, Femini, Leo Lazzi, Ania Drabczyńska, Sweet & Deadly Shoes, Purol Design, Rina Cossak, S&A, Słoma & Trymbulak, Agnieszka Gruszka, Free Form, Jacek Ostrowski, Grzywnowicz & Węgiel, S.T.A.M.P.S., GOSHICO, Łucja Wojtała, La Fabric, MOPSDESIGN, AT Design, DESART, Mebella i wielu innych.

Świąteczna edycja BEB przyniesie dużo niespodzianek. Zakupy umilą m.in. warsztaty świąteczne, relaksujące masaże wykonane przez profesjonalnych masażystów Put&Rub i pokazy makijażu sylwestrowego Rouge Bunny Rouge. O podniebienie gości zadba marka Wedel.

Po zakupowym polowaniu nastąpi szalone After Party w najmodniejszym klubie – Unique.

Jak się znaleźć na Bilioneurobabie? Zarejestruj się na stronie: www.bilioneurobab.pl i wykup kartę platynową, albo... WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE NA KOBIETA.WIESZJAK.PL! Co trzeba zrobić? Wystarczy wysłać do nas maila na adres weronika.ulicz@infornext.pl w tytule wpisując kobieta.wieszjak.polki.pl. Kto pierwszy ten lepszy! Na zgłoszenia czekamy do 15 grudnia 2010 włącznie, do godziny 24. Specjalne zaproszenia dotrą do Was najpóźniej 16 grudnia 2010. Pamiętajcie! Nie zapomnijcie wpisać POPRAWNIE tytułu maila.

Więcej informacji o BEB znajdziecie na stronie www.bebclub.pl.

Życzymy udanych zakupów!