POLECAMY

Tego się po Victoria's Secret nie spodziewałyśmy...Czemu?

Czy to dobry krok?
Tego się po Victoria's Secret nie spodziewałyśmy...Czemu? fot. ONS.pl

Victoria's Secret jest znana tak samo ze swojej seksownej bielizny jak i z wyjątkowych strojów kąpielowych. Jednak jak donoszą zachodnie media marka wycofuje się (przynajmniej powoli), ze sprzedaży bikini. A wszystko uwarunkowane jest tym, że sprzedaż strojów kąpielowych marki okazała się dużo mniejsza niż przypuszczano. Słupki spadają - trzeba coś zmienić.

Victoria's Secret rezygnuje z bikini...?

Oficjalne plany marki są takie by zamienić przestrzeń w sklepach zarezerwowaną dla kolekcji plażowej na tą sportową. Kolekcja Victoria's Secret Sport ma lepsze rokowania. Czyżby Aniołki wyginające się na plaży nie starczyły by bikini sprzedawało się jak świeże bułeczki? A może dziewczyny najpierw chcą dojść do formy a potem zająć się plażowaniem?

 

NOT a drill: 50% off ALL @victoriassecretsport pants in 🇺🇸 stores for a limited time.

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Victoria's Secret (@victoriassecret)

Światową branżę zastanawia to posunięcie, które z punktu widzenia użytkownika jest dość odważne...może dziwne? Jednak jesteśmy przekonane, że ci na górze wiedzą co robią - podążają za trendami i zmianami na rynkach. A jak wy oceniacie tę decyzję?

My jeszcze nie mamy bikini z Victoria's Secret, ale może jeszcze zdążymy kupić ten...już historyczny element garderoby? Bo tak jak bielizna czy bikini to pewnego rodzaju obiekt pożądania - tak odzież sportowa z metką marki nie wzbudza naszego zaufania.

Więcej modnych propozycji na wiosnę 2016:

27 hitów z sieciówek do 100 zł Nasz hit! Seksowne mini z aktualnych kolekcji 21 designerskich rzeczy prosto z sieciówek

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)