POLECAMY

Biała jak śnieg

Biel najpiękniejsza jest zimą – na co dzień noszą ją miejskie elegantki i zapalone narciarki, a wieczorami najsłynniejsze gwiazdy. Białe ubrania i dodatki to obowiązek sezonu.
Gwiazdy uwielbiają białe kreacje, które na eleganckich przyjęciach i podczas defilad po czerwonym dywanie w Cannes lub w Los Angeles robią większe wrażenie niż najpiękniejsze suknie w innych kolorach.

Biel jest czysta, dodaje blasku i młodzieńczości, podkreśla opaleniznę. Śnieżnobiałe dodatki – czapki, szale, torby, paski i buty – ożywiają i rozświetlają strój. Można ją łączyć z każdym kolorem – klasycznie z czernią i granatem, awangardowo z zielenią i fioletem lub wieczorowo ze złotem i srebrem.

Suknie wieczorowe w kolorze białym powinny mieć wyrafinowany krój i drapowania (zobacz kreację Salmy Hayek w galerii zdjęć). Niezwykle ważne są również dodatki w kolorze srebrnym lub złotym, bo to one podkreślą wyjątkowy i elegancki charakter sukni.

Hitem sezonu jest również zestawianie w jednym stroju tkanin o różnych fakturach, ale w jednym kolorze. A biel nadaje się do tego idealnie. Zwłaszcza białe koronki łączone z satyną lub atłasem.

Wielcy projektanci (Calvin Klein, Chanel, Armani) poświęcili jej sporo uwagi w swoich kolekcjach i namawiają na odważne, zimowe inspiracje tym kolorem – zarówno na co dzień, jak i w strojach wieczorowych.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)