POLECAMY

Beyonce w kreacjach Juliena Macdonalda

Czy słyszałyście o znanym walijskim projektancie, Julienie Macdonaldzie? Projektował dla domu mody Chanel, współpracował z Alexandrem McQueenem, a obecnie jest jednym z jurorów brytyjskiej edycji programu Top Model. Wydawałoby się, że na rynku osiągnął tak wiele, a jego kariera nabrała tempa już jakiś czas temu. Tymczasem okazuje się, że nawet mimo wielu sukcesów, Julien Macdonald miał także niespełnione marzenie, które niedawno stało się rzeczywistością...
Beyonce w kreacjach Juliena Macdonalda fot. BANG Showbiz London

Macdonald wyznał, że projektowanie dla Beyonce od dawna było jego marzeniem, ponieważ jest jej wielkim fanem. Ostatnio piosenkarka zdecydowała się założyć kreacje jego projektu aż trzy razy w ciągu jednego tygodnia, co, jak przyznaje projektant, było dla niego wielkim wyróżnieniem. "To było niezwykłe doświadczenie - zarówno spotkanie z Beyonce, aby przedyskutować naszą  współpracę, jak i cały proces projektowania. Czuję się wyróżniony, że mogę dla niej pracować" - powiedział dla Vogue.com.

Julien Macdonald kilka lat temu był zdobywcą tytułu Brytyjskiego Projektanta Roku, a jego kreacje stają się coraz bardziej znane, nic więc dziwnego, że zostały zauważone przez Beyonce.

Zobacz także: Czerwcowa wyprzedaż w Saltandpepper.pl

Julien, wraz z Jeffem Banksem, zaangażował się ostatnio także w działalność charytatywną. Macmillan Cancer Support, fundacja wspierająca osoby walczące z rakiem, dzięki ich pomocy mogła zebrać więcej pieniędzy, aby pomóc chorym. Macdonald udowodnił, że chce nie tylko ubierać gwiazdy, ale także pomagać zwykłym ludziom, których dotknęło nieszczęście.

Zobacz także: Gwiazdy dla Polskiej Akcji Humanitarnej

Nam bardzo podoba się zarówno idea pomocy potrzebującym, jak i sukienka projektu Juliena Macdonalda, w której wystąpiła Beyonce. A co wy myślicie na jej temat?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)