POLECAMY

Wow! To on zaprojektuje jesienną kolekcję dla H&M

Fashionistki na całym świecie skaczą do góry!
Stało się! Jeden z najbardziej ekskluzywnych domów mody zaprojektuje (zapewne boską!), kolekcję dla H&M. Już jesienią tego roku w wybranych sklepach tej szwedzkiej sieciówki będzie można dostać projekty Oliviera Rousteinga, który od lat zajmuje się kreatywną stroną domu mody Balmain.

Balmain x H&M - kolekcja jesień 2015

Balmain dla H&M
|Od lewej: Jourdan Dunn, Olivier Rousteing, Kendall Jenner|
 
Głównym celem dla mnie, jako projektanta jest rozmowa z moim pokoleniem. H&M daje mi jedyną w swoim rodzaju okazję do wprowadzenia wszystkich w świat Balmain, realizację odrobiny swoich marzeń i stworzenie #HMBalmaination: globalnej wspólnoty zasilanej hashtagiem. Współpraca z H&M była dla mnie niesamowicie naturalna, ponieważ H&M jest marką, z którą wszyscy czują się związani. H&M jest wyrazem jedności, której i ja jestem zwolennikiem.
- mówi Olivier Rousteing

Balmain od ponad 60 lat pozostaje wierna duchowi i wizji swojego założyciela. Olivier Rousteing, który jest dyrektorem kreatywnym nadał temu domowi mody unikalną tożsamość: opartą na jej kultowym już DNA i jednocześnie dobrze zakorzenionym w czasach współczesnych, ze smykałką do show-biznesu. Ulubioną gwiazdą Rousteinga jest oczywiście Kim Kardashian, a jej młodszą siostrę Kendall możecie podziwiać w zapowiedzi kampanii.

Kolekcja Balmain x H&M składa się z ubrań i akcesoriów dla kobiet i mężczyzn i od 5 listopada będzie dostępna w 250 sklepach na całym świecie oraz w sprzedaży internetowej.

Więcej mody w najlepszym stylu:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)