POLECAMY

Bądź elegancki jak Marek Dobrzański

Marek Dobrzański, grany przez Filipa Bobka w serialu "Brzydula" to uosobienie elegancji i mody męskiej w najlepszym wydaniu. Krawaty noszone przez Marka są zawsze doskonale dobrane, a zarazem zachowują swój oryginalny charakter.
Marek Dobrzański, grany przez Filipa Bobka w serialu "Brzydula", to uosobienie elegancji i mody męskiej w najlepszym wydaniu. W końcu jest prezesem domu mody, a to zobowiązuje. Krawaty noszone przez Marka są zawsze doskonale dobrane, a zarazem zachowują swój oryginalny charakter.

Ofertę eleganckich i nietuzinkowych krawatów w podobnym stylu proponuje firma Collection Adam. Niemiecki dziennikarz Robert Lembke powiedział, że niektórzy mężczyźni noszą tak głośne krawaty, że powinni zakładać na nie szal jako tłumik. Te słowa są świetnym drogowskazem dla mężczyzn, którzy noszą krawat biznesowo.

Bądź elegancki jak Marek Dobrzański
Oryginalne modele krawatów z Collection Adam

Krawaty Collection Adam, z linii, której charakter odzwierciedla styl Marka Dobrzańskiego, nie są krzykliwe, a stylem nawiązują do brytyjskiej koszuli. Panowie, którzy noszą krawaty w taki właśnie sposób, nie odwracają uwagi od siebie i własnych kompetencji, ale podkreślają wyrazisty charakter.

Bądź elegancki jak Marek Dobrzański
Filip Bobek i grany przez niego w serialu Marek Dobrzański to ostatnio bożyszcze kobiet, czy Ci się to podoba, czy nie...

Elegancki mężczyzna powinien szczególnie uważać dobierając krawat na spotkania biznesowe. Wzorzyste struktury i krzykliwe kolory są w złym guście, a dress code zobowiązuje do umiaru. Krawaty Collection Adam to produkt polski. Są szyte ręcznie z tkanin najwyższej jakości. Do wyboru są zarówno jedwabne, jak i poliestrowe.

Nawet jeśli styl Marka Dobrzańskiego z "Brzyduli" jest Ci obojętny, pamiętaj, że zarówno postać serialowa, jak i sam aktor Filip Bobek to ostatnio bożyszcze kobiet, czy Ci się to podoba, czy nie.

Więcej informacji o krawatach Collection Adam znajdziecie na www.adamtie.com.

Źródło: Materiały prasowe Adam Tie
Fot.  Filipa Bobka MWmedia
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (6)
/8 lat temu
jakbym miał tyle kasy to tez bym sie modnie ubierał
/9 lat temu
No krawaty jak krawaty, najlepiej podajcie jakieś linki gdzie to kupić, idealnie od razu z koszula cały komplet
/9 lat temu
całkiem całkiem ten facet...
POKAŻ KOMENTARZE (3)