Atelier Versace Haute Couture jesień 2014 - Styl gwiazd - Pokaz mody

Jak wyglądały w kreacja Haute Couture jesień 2014?
Joanna Mroczkowska / 08.07.2014 07:30
W Paryżu Donatella Versace zaprezentowała kolekcję Atelier Versace Haute Couture na jesień 2014. Największą gwiazdą imprezy, oprócz samych ubrań i niepowtarzalnej Doni była Jennifer Lopez. Gwiazda, która pod koniec lipca skończy 45 lat wraca na szczyt. Chwilę po rozstaniu ze swoim chłopakiem - wpadką - Casperem Smartem, artystka wzięła się za siebie. Jennifer Lopez ma mundialowy hit, który nie schodzi z list przebojów, schudła i wygląda fantastycznie. A podczas paryskiego tygodnia mody gwiazda zaprezentowała się w białej, ekstrawaganckiej stylizacji z metką Atelier Versace.


Gwiazdy kochają Haute Couture...

Oprócz niej na czerwonym dywanie można było "podziwiać" wspaniałą i przerażającą Donatellę Versace, która pokazała się w czerni. Obok nich królowała młoda aktorka znana przede wszystkim z serialu "Pamiętniki Wampirów" - Nina Dobrev. Gwiazda również wybrała kreację tego włoskiego domu mody.

Nas jednak najbardziej zachwyciła fotka, którą Anja Rubik wrzuciła na swojego Instagrama. Piękna Polka, Donatella Versace i Jennifer Lopez. Cudowności! Kochamy te polskie akcenty, w szczególności w modowym światku.

Więcej kreacji z czerwonych dywanów:

Zajrzyjcie do galerii z pokazu Atelier Versace Haute Couture 2014: