Joanna Krupa bardzo dobrze wypada w programach! U Kuby Wojewódzkiego także zrobiła dobre wrażenie!/ fot. MWmedia fot. MWmedia

Asia i Marta Krupa u Wojewódzkiego!

Joanna Krupa wraz z siostrą - Martą wystąpiły w programie Kuby Wojewódzkiego. Zobaczcie, co się tam działo! A trzeba Wam wiedzieć, że sporo - w końcu Kuba jest znany ze swoich... mało dyskretnych pytań!
/ 08.09.2011 12:13
Joanna Krupa bardzo dobrze wypada w programach! U Kuby Wojewódzkiego także zrobiła dobre wrażenie!/ fot. MWmedia fot. MWmedia

Joanna Krupa wraz z Martą Krupą pojawiły się w programie Kuby Wojewódzkiego. Oczywiście Kuba nie mógł się powstrzymać i zadawał wiele mało dyskretnych, żeby nie powiedzieć - intymnych, pytań.

Na celowniku Wojewódzkiego znalazło się między innymi pytanie do Joasi o to, czy nie ma na sobie żadnego futra. Oczywiście można się domyślać o jakie "futro" chodzi. Cóż, Asia wybrnęła z właściwą sobie bystrością - odparła, że jest hairless.

Dodatkowo Asia opowiedziała także, o swoim ideale mężczyzny. Przede wszystkim musi to być dobry człowiek, który kocha swoją rodzinę, a także kocha zwierzęta. To bardzo dobrze, że Asia ma poukładane w głowie i nie wybiera mężczyzn przez wzgląd na ich portfel.

Ponadto Asia powiedziała, że kariera przez łóżko to znak, że źle się dzieje! Ponadto dodała, że ona (wraz z siostrą) są tym małym procentem, co ciężko zapracował na sukces!

Dodatkowo Krupa zdradziła trochę sekretów amerykańskiego show biznesu! Powiedziała, że nie ma czegoś takiego jak "wyciek seks video". Wszystkie skandale są jak najbardziej dobrze zaplanowane! Mamy nadzieję, że Asia faktycznie żartowała mówiąc "Pracuję nad swoim video - Żartuję".

Gratulujemy dziewczynom! Wygląda na to, że mają całkiem poukładane w głowach, w przeciwieństwie do innych gwiazdek :)

Zobacz też: Back to Black wraca na listy przebojów