POLECAMY

Kolejna kontrowersyjna sesja zdjęciowa

Kolejna sesja zdjęciowa nawiązująca tematyką do religii. Po raz kolejny mamy zakonnicę w habicie. I pewnie nie byłoby w tym nic szczególnego, ale...

Kolejna sesja zdjęciowa nawiązująca tematyką do religii. Po raz kolejny mamy zakonnicę w habicie. I pewnie nie byłoby w tym nic szczególnego, ale...

Owa zakonnica pod habitem ma cieniutką bluzeczkę odsłaniającą jej nagie piersi. Bawi się krzyżem zawieszonym na szyi, pali papierosy z różańcem w dłoni i ponętnie wygina swoje seksowne ciało. Wygląda, jakby właśnie doznała duchowego podniecenia. Hmm trzeba przyznać, że jak na osobę duchowną zachowanie dość mało powszechne.

Najwyraźniej pojawiła się jakaś nowa moda na kontrowersyjne sesje zdjęciowe. Widzieliśmy już modelki wystylizowane na zakonnice, Matkę Boską, czy Jezusa Chrystusa z koroną cierniową na głowie.

Owszem, zdjęcia są świetne. Ashley Smith w obiektywie Grega Gexa wgląda wspaniale. Piękna modelka, cudowne ciało. Nasuwa się jednak pytanie, co autor miał na myśli? Jaki jest w tym cel? Przecież zdjęcia te nawet nie prezentują nowych kolekcji ubrań, nie skupiają się na modzie? Czyżby chodziło o zrobienie szumu wokół samego magazynu? Udało im się to doskonale. To chyba nowy trend, promocja połączona ze skandalem - to zawsze się sprzedaje.

Zastanaiwam się jednak, czy przypadkiem nie powinniśmy zacząć modlić się o zaprzestanie takich sesji. Jak myślicie? Wyraźcie swoje zdanie w sondzie.

Fot. Dedicate Magazine

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (16)
/8 lat temu
a co? zakonnica to nie człowiek? myślisz, że tylko oziębłe seksualnie osoby wstępują do zakonu? A natury niestety się nie oszuka!
/8 lat temu
Ale można kontrolować. Wiele ludzi tak potrafi , na tym polega bycie człowiekiem -korzystanie z kory mózgowej.Jeżeli ktoś nie potrafi pohamować to niejako sie cofa w rozwoju do bardziej prymitywnych zwierząt
/8 lat temu
obrzydliwość. Wieje desperacyjną potrzebą zwrócenia uwagi
POKAŻ KOMENTARZE (13)