POLECAMY

COS, holenderski duet artystów i jesienna moda z przymrużeniem oka

Dowiedzcie się o co chodzi...?
COS, holenderski duet artystów i jesienna moda z przymrużeniem oka fot. serwis prasowy COS

Lernert Engelberts  i Sander Plug  od lat tworzą niezawodny artystyczny duet. Tych dwóch wyjątkowo utalentowanych Holendrów marka COS zaangażowała do projektu "Around COS". Lernert & Sander specjalizują się w tworzeniu konceptualnych filmów oraz instalacji, które charakteryzuje wyjątkowo oszczędny, ale niesamowicie efektowny styl. Ich twórczość przekracza granice współczesnej sztuki.

Around COS, czyli moda z przymrużeniem oka

Film “Around COS” to zabawna opowieść o męskiej i damskiej kolekcji COS, ukazana z lekkim przymrużeniem oka. Niespotykane ujęcia pod rozmaitymi kątami uzyskano dzięki umiejscowieniu kamery Go Pro wewnątrz obręczy koła hula hop.

Around COS
fot. serwis prasowy COS
Lernert & Sander są niezawodni w sztuce ukazywania elementów ciepła i zabawy w swoich projektach. W filmie “Around COS”, artyści po raz kolejny pozwolili nam przedstawić świat naszej marki z ich niezwykłego punktu widzenia.
- Karin Gustafsson, główna projektantka damskiej linii COS.

Around COS
fot. serwis prasowy COS

Sami twórcy twierdzą, że tworząc projekt "wokół COS" szukali odpowiedniego sposobu by uzyskać doskonałe 360o wokół. Wcześniejszy koncept dla magazynu "Fantastic Man" polegał na śledzeniu mistrza łyżwiarstwa figurowego, który te 360o uzyskiwał poprzez kombinacje piruetów. Tym razem Lernert & Sander postanowili by kamera umieszczona została nie na ubraniu, jak w przypadku łyżwiarza a otaczała bohatera - stąd pomysł na hula hop.

Around COS
fot. serwis prasowy COS

Więcej modnych stylizacji gwiazd:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)