Apres Ski Massimo Dutti - Moda zima 2016 - Trendy sezonu

Zobaczcie limitowaną kolekcję Apres Ski
Karolina Kalinowska / 09.11.2015 05:44

To już kolejny sezon, w którym ta popularna sieciówka przedstawia limitowaną kolekcję dedykowaną wszystkim miłośnikom zimy w mieście. Jesteście ciekawe, jakie rzeczy znajdziecie obecnie w sklepach Massimo Dutti? Zajrzyjcie do naszej galerii!

Massimo Dutti - kolekcja Apres Ski 2015

Inspiracją do stworzenia kolekcji był szwajcarski krajobraz. Wśród najnowszych propozycji marki znalazły się ubrania i dodatki, które pozwolą wam stworzyć stylowe zestawy na zimowe dni w mieście, ale pozwolą również skomponować modne stylizacje na stok.

W kolekcji dominują naturalne tkaniny - wełna, bawełna i materiały odporne na różne warunki atmosferyczne. Budrysówki, parki i pikowane kurtki zostały wzbogacone o termiczną podszewkę, która zapewni jeszcze lepszą ochronę przed mrozem.

W tej kolekcji warto zwrócić również uwagę na dodatki. Podróżne torby i plecaki wykonane ze skóry, wełniane czapki i szaliki oraz buty, które zostały wykonane z dwoiny z gumowymi podeszwami. Nowością w tym sezonie jest współpraca Massimo Dutti z producentem sprzętu sportowego. W wyniku tej współpracy powstały nowoczesne narty, które będzie można kupić w wybranych salonach tej popularnej sieciówki.


Więcej modnych propozycji na mroźne dni: