Kulisy sesji reklamowej marki Yes, Ania Jagodzińska w obiektywie Mateusza Stankiewicza.

Anna Jagodzińska w kampanii marki YES

Ania Jagodzińska, supermodelka, gwiazda światowych wybiegów i jedyna Polka na okładce amerykańskiego Vogue'a, pojawi się w nowej kampanii biżuteryjnej marki YES.
/ 14.09.2010 17:46
Kulisy sesji reklamowej marki Yes, Ania Jagodzińska w obiektywie Mateusza Stankiewicza.

Polska top modelka pojawia się na wybiegach u największych: Cavalli, Givenchy, Louis Vuitton, Max Mara czy Alexander McQueen, jest też jedną z ulubionych modelek samej Anny Wintour, naczelnej Vouge US.

23-letnia subtelna blondynka uwielbiana przez największych projektantów, stylistów i fotografów zdobiła niejedno wydanie magazynu Vogue na całym świecie. Nie bez przyczyny Anna Jagodzińska znalazła się w pierwszej szóstce rankingu Top Models 2010. Prywatnie Ania stawia na stylowy casual. W jej klasycznych, dość minimalistycznych stylizacjach dużą rolę odgrywa biżuteria, która według Ani nadaje charakteru stylizacji. Biżuteria jest tzw. kropką nad „i”, która czyni cuda i nawet najprostszym zestawom nadaje indywidualizmu. To ze względu na słabość do biżuteryjnych dodatków top modelka zdecydowała się na współpracę z marką YES.

Zobacz także: Małgosia Dudek & Ranjit Grewal - galeria

Markę YES natomiast uwiodła kobiecość i naturalne piękno Ani. Jej niesamowite ciepło i serdeczność jeszcze bardziej urzekły zespół YES. Efekty tej współpracy będziemy mogli podziwiać już w grudniu, kiedy to premierę będzie miała najnowsza kampania marki oraz Kalendarz 2011, na kartach którego będziemy mogli podziwiać megagwiazdę Ania Jagodzińska oraz biżuteria YES w obiektywie fantastycznego Mateusza Stankiewicza.

Zobacz także: Jak wygląda idealna jesienna kurtka?

Na razie możemy zobaczyć tylko materiały zza kulis sesji fotograficznej. Zapraszamy do galerii.