POLECAMY

Anja Rubik czuje się staro!

Przypuszczalibyście, że coś takiego usłyszymy z ust Anji Rubik? Piękna i słynna modelka mówi, że czuje się jak babcia! Kiedy tak staro się czuje?
Anja Rubik czuje się staro!

Anja Rubik w wywiadzie dla "Twojego Stylu" opowiada o sobie i swoich planach na przyszłość. Modelka zdaje sobie sprawę, że... jej kariera może się zakończyć z powodu wieku!

Anja ma obecnie 28 lat - to sporo, jak na modelkę. Niestety w tej branży wiek się liczy, a nie każda modelka staje się ikoną. Dobrym przykładem jest Naomi Campbell, która, pomimo, że ma 37 lat dalej spaceruje po wybiegach. Rubik najwyraźniej obawia się, że może jej się nie udać tak, jak Naomi. Naszym zdaniem nie ma się czym martwić - w końcu jest ikoną! Znajduje się w czołówce najsłynniejszych modelek świata!

Rubik jednak myśli krytycznie o sobie. W wywiadzie wyznaje, że czuje się staro pośród innych modelek, a zwłaszcza tych rozpoczynających karierę. Cóż, to zrozumiałe - w końcu modelki rozpoczynają karierę w wieku 18 lat (niektóre nawet wcześniej). Anja dostrzega także zmiany w wyglądzie - zwraca uwagę, że potrzebuje więcej czasu na sen i odpoczynek, aby dobrze wyglądać.

Naszym zdaniem wygląda bardzo dobrze! A jak Wy sądzicie? Wygląda na 28 lat?

Anja Rubik/ fot. MWmedia

Na szczęście Rubik dostrzega także pewne plusy swojej sytuacji. Uważa, że zaszła bardzo daleko (zgadzamy się) i póki co nie musi martwić się o pracę. Jak sama to określiła propozycje będą padały przynajmniej przez najbliższy rok. Uważamy, że trochę dłużej! A przynajmniej - tego Anji życzymy!

Uważacie, że Anja ma szansę stać się taką ikoną modelingu jak Naomi Campbell?

Zobacz też: Bardziej męski Szpak?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/5 lat temu
Piękna buzia, niepowtarzalna uroda, tylko pozazdrościć. To nic, że przybywa jej lat (wszyscy tak mamy)ale uroda jeszcze długo, długo pozostanie taka, jaka jest w tej chwili i nie ma co się zamartwiać tylko cieszyś się z niej jak najdłużej.