POLECAMY

Uroczy kucyk Alicji Bachledy-Curuś

Niesforny kucyk dodaje aktorce uroku i wygląda zalotnie. Takie upięcie z łatwością zrobisz sama!
Uroczy kucyk Alicji Bachledy-Curuś fot. ONS
Alicja Bachleda-Curuś w czasie promocji filmu "Bitwa pod Wiedniem" zaprezentowała się nam w niedbałym kucyku. Dlaczego aktorka wybrała akurat tę fryzurę? Takie upięcie świetnie sprawdza się w każdej sytuacji - zarówno podczas konferencji prasowej, jak i na oficjalnej premierze filmu.

Wysoki, niedbały kucyk przełamał powagę eleganckich strojów Alicji Bachledy-Curuś. Dzięki tej fryzurze klasyczne ubrania, które wybrała, nie prezentują się zbyt "sztywno" i banalnie. Ponieważ Alicja jest młodą dziewczyną, to kilka noszalancko wyciągniętych pasemek dodaje jej uroku.

Jak zrobić niesforny kucyk jak u Alicji Bachledy - Curuś?

1. Włosy umyj szamponem dodającym objętości. Na wilgotne włosy nałóż kosmetyk potęgujący skręt loków. Jeśli należysz do dziewczyn, którym włosy kręcą się naturalnie, to po prostu je wysusz. A gdy twoje kosmyki są z natury proste, podkręć je lokówką. Rozczesz włosy tak, aby uformować łagodne fale.

2. Z przodu zrób przedziałek, nie musi być idealnie prosty. Delikatnie natapiruj kosmyki na czubku głowy. Zwiąż włosy w koński ogon.

3. Wyciągnij kilka pasm z przodu i bo bokach, to nada fryzurze nonszalancki charakter. Aby kucyk wyglądał jeszcze bardziej elegancko, możesz jedno pasemko owinąć wokół gumki, dzięki temu będzie ona niewidoczna.

Na zdjęciu: Alicja Bachleda - Curuś w czasie konferencji prasowej filmu "Bitwa pod Wiedniem"
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/5 lat temu
Piękna kobieta o ciekawej, niebanalnej urodzie.
/5 lat temu
Piękna kobieta o ciekawej, niebanalnej urodzie.
/5 lat temu
Piękna kobieta o ciekawej, niebanalnej urodzie.
POKAŻ KOMENTARZE (2)