Alexander Wang dla H&M fot. ONS.pl/H&M

Alexander Wang dla H&M - Trendy sezonu - Modowy hit

Czy jego kolekcja będzie równie popularna, co Isabelle Marant?
Joanna Mroczkowska / 14.04.2014 09:52
Alexander Wang dla H&M fot. ONS.pl/H&M
Wczoraj, w trakcie jednej z imprez na Coachella Music Festival, H&M ogłosiło, że kolejną designerską kolekcję dla sieciówki stworzy Alexander Wang. Będzie to pierwsza kolaboracja z amerykańskim projektantem mody.

Alexander Wang dla H&M!

Kolekcje nowojorskiego designera są synonimem luzu i czasem zaskakującej ironii. Wrażliwość Alexandra Wanga znajduje odzwierciedlenie w kontrastach między wyszukaniem i niedoskonałością oraz stałych nawiązaniach do idei codziennego uniformu. Oprócz pracy dla własnej marki, Alexander Wang jest też dyrektorem kreatywnym domu mody Balenciaga.

Alexander Wang dla H&M

Kolekcja Alexander Wang x H&M, złożona z ubrań i akcesoriów dla kobiet i mężczyzn dostępna będzie w około 250 sklepach H&M i H&M online od 6 listopada 2014. Z typowym dla siebie dystansem, Wang zaprezentuje w niej ntakże przedmioty codziennego użytku, wykraczające poza modę.

Jestem zaszczycony mogąc pracować nad tą kolekcją z H&M. Praca z ich zespołem to proces ekscytujący i pełen radości. Są otwarci na przekraczanie kolejnych granic i budowę wspólnej platformy, w ramach której obie strony mogą inspirować się nawzajem. Efektem jest kolekcja, która daje szerokiej klienteli wspaniałą możliwość doświadczenia elementów mojej marki i bliskiego mi stylu życia. - zdradza projektant.

My już nie możemy się doczekać, a wy?

Przeczytaj więcej o kolekcjach H&M: