POLECAMY

Agnieszka Chylińska jako blondynka

Na TOPTrendy 2012 po raz kolejny mogliśmy zobaczyć Agnieszkę Chylińską w wersji blond.
Agnieszka Chylińska jako blondynka fot. ONS

Wraz z nadejściem cieplejszych dni, gwiazdy często decydują się na metamorfozy. Tym razem to Agnieszka Chylińska pozazdrościła Patricii Kazadi i Karolinie Korwin -Piotrowskiej. Piosenkarka przefarbowała się na blond. W jej przypadku zmiana jest dość drastyczna, gdyż Chylińska przez wiele lat wierna była czerni.

Agnieszka Chylińska jako blondynka wygląda zdecydowanie łagodniej. W jej przypadku taka metamorfoza nie mogła się odbyć w ciągu jednej wizyty. Czarny kolor jest bardzo ciężko zamienić na blond - potrzeba kilku wizyt u fryzjera, gdzie włosy zostaną poddane zabiegowi dekoloryzacji. Odradzamy wykonywanie tak zaawansowanej koloryzacji samodzielnie - skutki mogą być opłakane.

Agnieszka Chylińska w blond włosach wygląda dobrze, ale my wolimy ją w nieco ciemniejszej oprawie. Czarne kosmyki dodają jej rockowego charakteru. Niestety w jaśniejszej wersji cały ten "pazur" ginie. A co Wy sądzicie na ten temat? Czy podoba się Wam Agnieszka Chylińska jako blondynka?fot.ONS
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (75)
/5 lat temu
dużo lepiej, niż styl jaki prezentowała wcześniej. Czas dorosnąć i nie zachowywać się jak jakaś buntowniczka tylko jak dojrzała osoba.Teraz nie wygląda odrażająco, tylko pięknie!
/5 lat temu
Wygląda ślicznie w tym blondzie
/6 lat temu
Nie... Ja osobiście jestem za czernią. Agnieszka w blondzie to nie Agniecha...
POKAŻ KOMENTARZE (72)