Agent Tomek już nie jest anonimowy - ba, teraz nawet chce zostać osobą publiczną!

Agent Tomek otwiera własną działalność!

Jaką?
/ 05.10.2016 15:22
Agent Tomek już nie jest anonimowy - ba, teraz nawet chce zostać osobą publiczną!

Tomasz Kaczmarek, obecnie emerytowany agent, ma dosyć bezczynności. Postanowił założyć agencję szpiegowską, która zająć miałaby się wywiadem gospodarczym.

Podobno złożył już wniosek do sądu o rejestrację firmy. Jak ma nazywać się agencja szpiegowska? Tomasz Kaczmarek i partnerzy. Ciekawe, kim oni są?

Kim by nie byli, agent Tomek swoich wspólnikach wypowiada się bardzo ciepło – "to funkcjonariusze z ogromnym doświadczeniem w rozpracowywaniu działalności korupcyjnej oraz przestępczości gospodarczej" - cytuje jego słowa Rzeczpospolita.

Najwyraźniej ma dosyć bezczynności. Dodatkowo jest zawiedziony działaniami CBA. Uważa, że sam lepiej poradzi sobie z różnymi problemami, które występują w naszym kraju.

Rzeczpospolita cytuje wypowiedź agenta dotyczącą byłej już współpracy z CBA: "Po kilkunastu latach realizacji najbardziej niebezpiecznych zadań, rozbijania gangów złodziei samochodów, handlarzy bronią i narkotykami oraz pracy w CBA miałem nadzieję, że ktoś zechce wykorzystać moje doświadczenie, choćby przy szkoleniu innych funkcjonariuszy. Stało się inaczej. Nie jestem typem urzędnika, więc postanowiłem odejść. CBA nie jest dziś już tą samą służbą."

Czy wróżycie mu sukces? Nie medialny, bo ten już osiągnął, ale czy wierzycie, że jego firma odniesie sukces?