POLECAMY

Pierwsze pokazujemy zdjęcia Agaty Buzek w kampanii Nenukko

Zobaczcie najnowszą kampanię Nenukko z Agatą Buzek w roli głównej
Pierwsze pokazujemy zdjęcia Agaty Buzek w kampanii Nenukko fot. Nenukko

Po raz kolejny jako pierwsze prezentujemy nowinki modowe dla naszych czytelniczek. Tym razem premierowo na Polki.pl możecie zobaczyć zdjęcia 40-letniej Agaty Buzek w kampanii wizerunkowej kultowej polskiej Nenukko. Jak oceniacie efekt tej współpracy?

Więcej ekskluzywnych treści na Polki.pl

Agata Buzek dla Nenukko

Jesienna kolekcja ubrań z metką Nenukko wpisuje się w niepokojącą wizję przyszłości, w której przyroda została całkowicie wyniszczona przez silną eksploatację człowieka. Obecność Agaty Buzek w roli modelki jest w tym kontekście szczególnie znacząca. Aktorka i modelka jest działaczką na rzecz praw człowieka, aktywną wegetarianką broniącą praw zwierząt i osobą regularnie angażującą się w lokalne i ogólnopolskie akcje społeczne.

Agata Buzek dla Nenukko
fot. Łukasz Ziętek

Artystyczny komentarz projektantek

W sesji wizerunkowej marki piękna i wyjątkowa 40-latka wciela się w rolę człowieka przyszłości, który dąży do odzyskania swojej pierwotnej więzi z naturą - balansu. Jak można się domyślić, ujęcie tego jakże trudnego i aktualnego tematu nawiązuje do ostatnich wydarzeń związanych z planem zwiększenia pozyskiwania drewna z obszaru Puszczy Białowieskiej. Jak same określają to projektantki brandu - ich najnowsza kampania zdjęciowa jest artystycznym komentarzem do tego kontrowersyjnego projektu.

Co znajdziecie w nowej kolekcji?

Linia utrzymana jest w typowym dla Nenukko klimacie. W kolekcji dominują kolory ziemi – paleta złamanych zieleni, brązów i beżu. Gamę przełamują odcienie błękitu i granatu pojawiające się w pasiastych wzorach. Użyte materiały to głównie drelichy i dzianiny, pojawiają się też popeliny i lekka dzianina bluzkowa.

Więcej mody z polską metką

Agata Buzek dla Nenukkofot. Łukasz Ziętek

Agata Buzek Nenukko
fot. Łukasz Ziętek

Agata Buzek dla Nenukko
fot. Łukasz Ziętek

Agata Buzek Nenukko
fot. Łukasz Ziętek

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/rok temu
czy wieszaki bez twarzy też prezentują ubrania ? przecież ta Pani potrzebuje pomocy !