POLECAMY

Ada Szulc krytykuje Dodę!

Ostatnie czasy chyba nie są najlepsze dla Dody. Królową popu krytykuje między innymi Ada Szulc - finalistka "X-Factora". Czy słusznie?
Ada Szulc krytykuje Dodę!

Ada Szulc, finalistka programu „X-Factor” w wywiadzie dla „Cosmopolitan” wypowiedziała się na temat własnej wizji swojej kariery.

Sukces jest dla niej „na pewno nie czymś jednorazowym, ale stanem permanentnym. To umiejętność utrzymywania się na topie bez konieczności ściskania ręki trupa na scenie.” Cóż, zatem Dodzie znowu się oberwało.

Królowej popu humoru nie poprawia fakt, że jej płyta kiepsko się sprzedaje i prędko nie okryje się platyną...

W wywiadzie dla „Cosmopolitan” Szulc dodaje, że nie chciałaby być znana „z tego, że jest znana” oraz, że „Michał króluje, bo jego ekscentryczność świetnie się sprzedaje. Tak samo jak alkoholizm Gienka” -tym samym krytykując pozostałych finalistów programu „X-Factor”.

Uważamy, że taka osobowość jak Ada Szulc przydałaby się polskiej scenie muzycznej. Może w końcu ktoś zwracałby uwagę na muzykę, a nie na wizerunek piosenkarza...

Zobacz też: Walkowiak o Dodzie: "umarła muzycznie"

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/7 lat temu
Cóż, Ada okazała się nie taka, jak ją wcześniej oceniałam. Jest zwyczajnie dwulicowa. Szkoda. Choć uważam Szpaka za bardziej utalentowanego i wrażliwego artystę, to miałam nadzieję, że Ada jest w porządku - niestety.