POLECAMY

Wystartowała 7. edycja Fashion Designer Awards

Dowiedz się więcej!
Wystartowała 7. edycja Fashion Designer Awards fot. serwis prasowy FDA

W tegorocznej edycji młodzi uczestnicy Fashion Designer Awards będą mieli za zadanie zaprojektowanie 4. outfitów inspirowanych hasłem przewodnim: MOODS OF THE NIGHT. Organizatorzy zadbali by 7. edycja konkursu obfitowała w nowe pozytywne zmiany. Stąd w gronie Jurorów nowi profesjonalni przedstawiciele branży modowej, zmiany w regulaminie (szansę na pokazanie projektów przed gronem jurorów ma aż 30 osób), zwiększona główna nagroda finansowa, czy wydłużony staż zagraniczny.


Nastroje nocy to temat, który daje dużo wolności i myślę, że interpretacji go może być wiele. Można zaprojektować suknie wieczorowe ale także stylowy casual, bo przecież noc jest pełna życia.  Noc to muzyka, sex, rozmowa, taniec, intymność, wolny umysł, cisza, która pozwala usłyszeć własne myśli , to w końcu ulubiona pora pracy projektantów, to właśnie w nocy powstają najlepsze projekty
- Joanna Sokołowska-Pronobis

Pula nagród FDA 2015 to:

I miejsce: główna nagroda finansowa - 20.000 zł. od MSKPU, 3 tygodniowy staż u zagranicznego projektanta, stypendium w MSKPU oraz wyjazd na targi tkanin do Francji ufundowany przez Partnera strategicznego Whirlpool z innowacyjną technologią 6-ty zmysł Kolory.

II i III miejsce: stypendia w MSKPU a wybrani finaliści otrzymają propozycję stażu w atelier Lidii Kality i Bizuu.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 10 lutego 2015 roku.

7 Fashion Designer Awards 2015
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)