3 stylizacje na upały - koszule!

Jak przetrwać upały? Proponujemy postawić na koszule z wysokiej jakości naturalnych tkanin, które w każdym stylu będą wyglądały bardzo dobrze!

Lato to zdecydowanie ciężki czas dla naszych stylizacji. Jak przetrwać upały? Proponujemy postawić na koszule z wysokiej jakości naturalnych tkanin, które w każdym stylu będą wyglądały bardzo dobrze. Zobaczcie nasze propozycje.

3 stylizacje na upały - koszule!

Fot. Fotolia, LaRedoute

Na co dzień

3 stylizacje na upały - koszule!

Kolorowo, luźno i wygodnie. Taka forma to zdecydowanie najlepsza propozycja na upalne dni. Koszula w ciekawy, geometryczny print, w połączeniu z modnymi w tym sezonie jeansowymi szortami, białymi trampkami z frędzlami i granatowo - żółtymi dodatkami prezentuje się świetnie. To typowo miejska propozycja.

Do pracy

3 stylizacje na upały - koszule!

Dla osób, które również w upały muszą wyglądać bardziej elegancko, ale nie jest to typowy korporacyjny styl, proponujemy koszulę o mocnym, soczystym kolorze, w połączeniu z bielą i czernią, ale w niewielkiej ilości. Duża ilość czerni w upalne dni nie sprawdzi się, dlatego najlepiej dobierać ją głównie w dodatkach. Kontrast bieli, czerni i czerwieni to idealny wakacyjny miks.

Na spotkanie

3 stylizacje na upały - koszule!

A teraz czas na stylizację na spotkanie biznesowe, w nowoczesnej wersji. Nasza propozycja to koszula z koronką w zestawieniu z plisowaną spódnicą midi, w marynarskim stylu. Na spotkanie możesz założyć szpilki, a później zmienić je na wygodniejsze sandałki. Prostota, elegancja i efektowny look gotowy.

W oparciu o materiały prasowy LaRedoute