POLECAMY

3 linie stylistyczne od Medicine na jesień i zimę 2015/2016

Bohemian, Heritage i Work in Progress to trzy linie najnowszej kolekcji marki Medicine. Sprawdź najmodniejsze trendy na jesień i zimę 2015/2016.

Wszystkie fot. Medicine

W sezonie jesień-zima 2015 Medicine kontynuuje podział na trzy linie stylistyczne.

Linia Bohemian od Medicine

Pierwsza propozycja – linia casual odwołuje się do aktualnie najpopularniejszego trendu – artystycznych klimatów lat 70. i nosi sugestywną nazwę BOHEMIAN. Najbardziej klasyczny z kolorów – czarny – wraca do łask po sezonach zdominowanych przez granaty i szarości. Innymi elementami na które warto zwrócić uwagę są  zamsze, miękkie swetry oraz frędzle, które podkreślają subtelnie hipisowski charakter.

Po stronie męskiej kolekcja Bohemian ma mocno rockowe zacięcie. Duża część t-shirtów ma ciekawe, mocne sprania. Pojawią się nadruki inspirowane tatuażami, a także nawiązujące do lat 70. Kolorystyka jest stonowana, oparta na szarościach, błękitach, granatach i khaki. Również po stronie męskiej widać triumfalny powrót nieśmiertelnej czerni.

Polecamy: Modne botki do 150 zł na jesień i zimę

Jeśli chodzi o akcesoria, must have’em są filcowe kapelusze: z dużym, miękkim rondem oraz typu fedora.

Linia Heritage od Medicine

Kolejna linia, smart casual – HERITAGE inspirowana nonszalancką angielską elegancją i pełna jest „klasyków” stylu casual w modnych odsłonach.

Linia Work in Progress od Medicine

Trzecia linia – Work in Progress (linia smart), zawiera najaktualniejsze trendowo propozycje dla młodych profesjonalistów, których nie obowiązuje sztywny biurowy dress code. Zarówno w kolekcji damskiej, jak i męskiej bardzo ważnym motywem jest tenis, który będzie absolutnym must have’em. Kolekcję uzupełnia szeroka gama koszul, wśród których na szczególną uwagę zasługują te zadrukowane mikroprintami.

Mitologia antyczna w kolekcji Medicine na jesień i zimę

Ostatnim elementem sezonu jesień-zima 2015/2016 jest kolekcja specjalna Mythology. Linia nadruków autorstwa Olgi Mulicy, eksplorująca temat antycznej mitologii, łącznie z jej bardziej mrocznymi i kontrowersyjnymi motywami.

Polecamy: Biżuteria w rozmiarze XXL na jesień i zimę

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/2 lata temu
Jesień i zima 2015 2016 to dla mnie przede wszystkim RAMONESSSSSKI ;)