POLECAMY

"1920 Bitwa Warszawska" czyli Urbańska i Szyc w 3D

Romantycznie, poważnie i kontrowersyjnie, bo... Natasza (Urbańska). Przyjemnie, bo Szyc. Nowocześnie, bo 3D? Przeczytajcie recenzję filmu "1920 Bitwa Warszawska" Jerzego Hoffmana.
"1920 Bitwa Warszawska" czyli Urbańska i Szyc w 3D fot. Materiały prasowe

"1920 Bitwa Warszawska" to wielki fresk historyczny o jednej z najważniejszych bitew w dziejach świata. To także jedna z pierwszych w Europie i pierwsza w Polsce, pełnometrażowa produkcja zrealizowana w 3D. Za kamerą stanął Jerzy Hoffman, nominowany do Oscara mistrz wielkich widowisk historycznych. Akcja rozpoczyna się w Warszawie, w 1920 roku. Jan (Borys Szyc), poeta i kawalerzysta, po otrzymaniu rozkazu wyjazdu na front polsko-bolszewicki, oświadcza się swojej narzeczonej Oli (Natasza Urbańska), aktorce teatru rewiowego.

Zobacz także: BABA MOVIE >>>

"1920 Bitwa Warszawska" /fot. Materiały prasowe

Ślubu udziela młodym ksiądz Ignacy Skorupka (Łukasz Garlicki). Podczas walk Jan trafia do niewoli. Jego los leży w rękach czekisty Bykowskiego (Adam Ferency), który ucieleśnia okrutne oblicze bolszewickiej rewolucji. Historia znajdzie finał w wielkiej bitwie, która na zawsze odmieni nie tylko losy Jana i Oli, ale całej dwudziestowiecznej Europy.

"1920 Bitwa Warszawska" /fot. Materiały prasowe

Zobacz także: Babski wieczór - wszystko, co może Ci się przydać

Czy i z jakiego względu jesteście w stanie obejrzeć ten film? Bardziej ze względu na Szyca, Nataszkę czy 3D?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)