13. urodziny magazynu Viva!Moda

13. urodziny magazyn Viva!Moda świętował w gronie czołowych gwiazd świata mody. Byli m.in. zjawiskowa Anja Rubik, Paulina Krupińska, Marcin Tyszka, Katarzyna Sokołowska, Karolina Malinowska i in. Impreza urodzinowa odbyła się 26 listopada w Hotelu Sheraton w Warszawie.
/ 27.11.2013 14:15

Z okazji 13. urodzin magazynu Viva!Moda polscy projektanci przygotowali oryginalne etui na magazyn. Wśród projektów znalazły się prace Gosi Baczyńskiej, Ani Kuczyńskiej, Agnieszki Maciejak, Justyny Chrabelskiej, Dawida Wolińskiego, Mariusza Przybylskiego, Krystofa Stróżyny, Macieja Zienia, MMC, Lidii Kality, domu mody La Mania, Łukasza Jemioła, duetów Paprocki & Brzozowski, Hector & Karger oraz BohoBoco.

fot. Edipresse

Podczas imprezy zostało również zaprezentowane najnowsze wydanie Viva!MODA. Na okładce zimowego numeru Vivy! Mody jest Lily McMenamy, córka legendarnej supermodelki Kristen McMenamy, która od kilku miesięcy szokuje świat mody swoją niekonwencjonalną urodą. Ogromne usta, wystające zęby, duży nos i lekko wyłupiaste oczy idealnie wpisują się w nowy trend na „dziwne” i „niekomercyjne” twarze.

fot. Edipresse

Mimo, że debiutowała zaledwie rok temu, dziś jest twarzą kontrowersyjnej kampanii Marca Jacobsa na sezon jesień-zima 2013/14, chodzi w pokazach Saint Laurent, Chanel i Louis Vuitton i pracuje z najlepszymi fotografami na świecie, m.in Peterem Lindberghiem, Jurgenem Tellerem czy Jean Baptist Mondino. Magazyn I-D umieścił ją w podsumowaniu przygotowanym z okazji swojego 25 lecia pomiędzy ikoną Lara Stone i number 1 Natalią Vodianovą  nadając jej miano "killer".  Tylko w tym sezonie Lily trafiła na okładki takich magazynów jak Purple Fashion, i-D i Flair, a teraz również Vivy! Mody.

O tym czy boi się rywalizacji z matką, dlaczego chce być utożsamiana z innością, i jak spisała się przed obiektywem Marcina Tyszki, dowiecie się już 28 listopada.

Zobacz także: 10 modnych hitów - listopad 2013