POLECAMY

10 modnych hitów - sierpień 2013

Jakie nowości nam się wyjątkowo spodobały? Mamy swoje typy! Sierpień to miesiąc ślubów i wesel, więc wiemy już jaka powinna być nasza wymarzona nowoczesna suknia ślubna oraz w co się ubrać na wesele. Najmodniejszy makijaż i fryzura na sierpień też już są przez nas wybrane. Sprawdź, co jeszcze polecamy lub czym zachwycamy się w sierpniu.

10 modnych hitów - sierpień 2013
Kolekcja chłodzących rajstop Marks&Spencer! Z ultra cienkich materiałów. Mają grubość zaledwie 7 den i są prawie niewidoczne, ale są odporne na uszkodzenia, równie wytrzymałe jak dwukrotnie grubsze rajstopy i nie prują się – nawet gdy mechanicznie je uszkodzimy, nie zaczną w nich „lecieć oczka”, zostanie tylko punktowe uszkodzenie. Zastosowana w rajstopach technologia Cool Comfort (mikroskopijne chłodzące bąbelki, uwalniające się podczas ruchu) zapewnia nogom ochłodę i świeżość także w czasie upałów. W kolekcji znajdziecie rajstopy z antypoślizgową podeszwą, wyszczuplające, z odkrytymi palcami oraz podnoszące pupę! Ceny: 29 zł i model unoszący - 55 zł.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/5 lat temu
Każdej kobiecie przyda się jakiś fajny T-shirt. Mój ulubiony: http://superstar-originals.pl/index.php?route=product/product&path=61_71&product_id=295 Idealnie pasuje do krótkich spodenek, do cygaretek, a nawet do spódniczki:)Dla mnie to jest hit na sierpień 2013
/5 lat temu
Spódnica maxi z "dresowej" bawełny. Idealna zarówno na wieczorny spacer po plaży, jak i letni festiwal.-to hit sierpnia