10 modnych hitów - sierpień 2013

Jakie nowości nam się wyjątkowo spodobały? Mamy swoje typy! Sierpień to miesiąc ślubów i wesel, więc wiemy już jaka powinna być nasza wymarzona nowoczesna suknia ślubna oraz w co się ubrać na wesele. Najmodniejszy makijaż i fryzura na sierpień też już są przez nas wybrane. Sprawdź, co jeszcze polecamy lub czym zachwycamy się w sierpniu.

10 modnych hitów - sierpień 2013
Fryzura marki Indola - Galactic Glamour. Look powstał dzięki Wayne Tippetts (www.waynetippetts.com) - jednemu z najbardziej oryginalnych fotografów mody, który fotografuje ikony stylu od niemalże 30 lat. Moda w ujęciu Tippetts’a jest wyrazem osobowości - najważniejszy jest zawsze podmiot, a tło zachowuje ascezę. Strzyżenie. Szczyt fryzury powinien być mocno spersonalizowany – dopasowany do osobowości i kształu całej fryzury. Az kolei boki stopniowo podcięte w dół, aż do linii grzywki. Fryzura ma zapewniać wiele możliwości kreacji. Włosy układać można zarówno jako zadziorny klif jak i gładko czesać podkreślając mistrzostwo strzyżenia i radykalizm kolorystyki. Zachwycające sekcje w kolorze elektryzującego błękitu pozwalają bawić się teksturą. Niezależnie od stylizacji, kontury fryzury zawsze pozostają mocno zarysowane. Koloryzacja. Czysta kremowa kolorystyka blondów stanowi bazę dla zaskakującego ciemnego koloru włosów po jednej stronie głowy. Pastelowy odcień błękitu przy nasadzie włosów tworzy efekt przebłysków między końcami włosów blond. Stylizacją fryzury możemy podkreślić swój indywidualizm - unosząc je w górę, wygładzając lub skracając w zależności jak bardzo radykalnych zmian potrzebujemy.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/5 lat temu
Każdej kobiecie przyda się jakiś fajny T-shirt. Mój ulubiony: http://superstar-originals.pl/index.php?route=product/product&path=61_71&product_id=295 Idealnie pasuje do krótkich spodenek, do cygaretek, a nawet do spódniczki:)Dla mnie to jest hit na sierpień 2013
/5 lat temu
Spódnica maxi z "dresowej" bawełny. Idealna zarówno na wieczorny spacer po plaży, jak i letni festiwal.-to hit sierpnia