Co to jest Biodrówki?

To spodnie o niskim stanie, opadające na biodra, które znakomicie przylegają do bioder i pozwalają ukryć drobne niedoskonałości sylwetki.

Biodrówki

Ten fason spodni znany jest od lat 60., ale błyskawicznie zyskał swoich fanów. Nosili je hipisi i rockmeni, m.in wokalista The Doors Jim Morrison. Lansował je także w swoich kolekcjach Alexander McQueen.

Dzisiaj model spodni z niskim stanem (zwłaszcza jeansy) jest powszechnie znany i lubiany, nie tylko przez kobiety, ale także mężczyzn.

Biodrówki, to już ponadczasowa klasyka. Urzekają swoją prostotą i minimalizmem. Przy okazji zapewniają wygodę i komfort. I świetnie pasują do różnych stylizacji.

Spodnie sięgające do bioder są szczególnie lubiane przez kobiety o figurze gruszki,  niełatwo jest dopasować spodnie, tak by idealnie leżały w talii i na biodrach. To wymarzony fason także dla pań o krągłych pośladkach, optycznie je zmniejsza.

Uwaga! Niżej osadzony pasek niestety skraca nogi, dlatego najlepiej wyglądają w nich wysokie i szczupłe osoby. Odsłania także talię, dlatego osoby z fałdkami w okolicach brzucha nie powinny ich nosić.

Czy wiesz jak dobrać dżinsy do figury?