Wyprzedaże 2017 - 12 ubrań i dodatków do 50 zł

Błękitna koszula i top na cienkich ramiączkach jest na naszej liście zakupów.
Karolina Kalinowska / 24.07.2017 05:30

Wiosenno-letnie wyprzedaże niestety dobiegają końca. To już naprawdę ostatnia szansa na zrobienie zakupów w promocyjnych cenach. Przyznamy szczerze, że my dopiero teraz wybieramy się do sklepów, bo to czas, kiedy można kupić ciekawe rzeczy za grosze. Sweter za 39,90 zł, sukienka za 49 zł czy buty za 79,90 zł to standard. A my takie okazje bardzo lubimy!

Na sezonowych wyprzedażach zazwyczaj kupujemy ubrania i dodatki które są hitami sezonu i nie chcemy wydawać na nie fortuny lub klasyki, które zawsze będą na topie.

Chcemy je mieć! 9 optycznie wyszczuplających sukienek

Co znajdziecie na wyprzedażach?

W sklepach znajdziecie jeszcze bardzo dużo ubrań i dodatków. Myślicie, że są jedynie brzydkie i przebrane rzeczy? My zazwyczaj idziemy do sklepu stacjonarnego, a jeżeli dany ciuch jest brudny lub uszkodzony to zamawiamy go w sklepie internetowym. Dzięki temu oszczędzamy i mamy rzeczy, które się nam podobają.

W galerii znajdziecie 12 ubrań i dodatków, które udało się nam znaleźć na wyprzedażach. Błękitna koszula, top na cienkich ramiączkach, czerwone szpilki czy sandały. Ceny wszystkich rzeczy nie przekraczają 49 zł!

Wiedziałyście, że istnieje kolor, w którym każdy wygląda niesamowicie? Nie jesteśmy przekonane...

 

Check new Woman editorial | SPRING KNIT. Thank you @arizona_muse #zaraeditorial #zarawoman

Post udostępniony przez ZARA Official (@zara)