POLECAMY

WYNIKI KONKURSU: Wygraj odstraszacz złych myśli czyli ChouChou A Kysh!

Sprawdź, co zrobić, żeby wziąć udział w tym wyjątkowym konkursie.
WYNIKI KONKURSU: Wygraj odstraszacz złych myśli czyli ChouChou A Kysh! fot. Fotolia
Marka ChouChou to odstraszacze złych myśli pomagające w odzyskaniu pozytywnej energii. Na ich tle wyróżniają się motywator ChouChou A Kysh stworzone, by wspierać Cię w odpędzaniu negatywnej energii. Sama przecież dobrze wiesz, jak trudno jest przestać myśleć, gdy już "wkręcisz się w jakiś temat". Myśli wciągają Cię coraz głębiej, a Twoja kreatywność negatywnego myślenia nie ma granic w kreowaniu problemów. I tu należy użyć ChouChou A KyshSprawdź, co zrobić, żeby wygrać ten wyjątkowy odstraszacz złych myśli!
 
 
LAUREATKI
1. miejsce - EvelineV
2. i 3. miejsce - polka-88 oraz agnieszka_kk
 
Gratulujemy!
 

Nagrody konkursowe

 

  • 1. miejsce ChouChou a Kysh ze srebrnym serduszkiem
  • 2. i 3. miejsce ChouChou A Kysh classic

Zadanie konkursowe

Odpowiedź na pytanie: jaki jest twój sposób na odpędzenie złych myśli i poprawienie humoru
 
UWAGA! Odpowiedź zamieść na naszym forum konkursowym. Aby wziąć udział w konkursie, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem – sprawdź jak to zrobić krok po kroku!
 
Zapoznaj się z regulaminem konkursu.
 
 

Konkurs trwa w dniach: 02.09 - 09.09

 

To jednak nie wszystko, bo na okres trwania konkuru na kod: POLKI, -10% na cały koszyk na stronie www.chouchoulikeme.pl.

 
Fotograf:Kinga Superson/Modelka: Ewa Herbsztajn/Make-up: Natalia Kowalska

 

Jak działa odstraszacz złych myśli ChouChou a Kysh?

Gdy jesteś już zaawansowana w tworzeniu najgorszych scenariuszy, należy pociągnąć za strzelaczkę motywatora i po prostu strzelić sobie z A Kysh. Delikatny ból, który dotrze do Twojego mózgu - spowoduje, że natychmiast się na nim skoncentrujesz, a tym samym wyrwiesz z negatywnego myślenia. A gdy już przestanie Cię boleć, to gwarantuję Ci, że nie wrócisz do negatywnego myślenia, bo z myślami jest jak ze snami - do raz przerwanych nie da się wrócić. No chyba, że jesteś masochistką i na siłę będziesz się wkręcała - wtedy strzel sobie szybko raz jeszcze.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/rok temu
taniej będzie założyć sobie gumkę- recepturkę. najlepiej przed nabyciem "odstraszacza". kurczę, cały czas ktoś próbuje zrobić kasę na ludzkiej głupocie. i co gorsze, robi.