POLECAMY

Jesienią księżna Kate stawia na szary płaszcz z wiązaniem

Wiemy gdzie kupiła swój szary płaszcz z wiązaniem!
Jesienią księżna Kate stawia na szary płaszcz z wiązaniem fot. ONS.pl

34-letnia księżna Kate jest aktualnie na wizytacji w Kanadzie. I jak się można domyślić wygląda świetnie. Podczas wycieczki do miejscowości Carcross zamieszkanej przez mniej niż 300 osób, małżonka Williama postawiła na niecodzienny zestaw.

Księżna Kate w szarym płaszczu

Catherine wybrała na tę okazję wiązany płaszcz kanadyjskiej marki Sentaler, który kosztuje nieco ponad 3,5 tysiąca złotych. Zamiast klasycznych botków lub butów trekingowych Kate wybrała wysokie kowbojki. Buty, które są jednym z najgorętszych modeli pochodzą z kolekcji brandu R.Soles i kosztują ponad 1500 złotych.

Połączenie eleganckiego płaszcza z ekstrawaganckimi kowbojkami okazało się udanym miksem, podobnie jak niebezpieczny mariaż szarości i brązu. Jak widać wszystkie chwyty (aktualnie w modzie) dozwolone.

Księżna Kate nosi kolczyki z sieciówki

Jeśli nie macie na zbyciu 3,5 złotych proponujemy wam 3 modele szarych płaszczy, które znajdziecie w polskich sklepach. Nasze propozycje pochodzą z C&A, Patrizia Aryton i Halens.pl.

księżna Kate
1. płaszcz z wiązaniem Halens.pl, ok. 429 zł, 2. szary płaszcz C&A, ok. 269 zł, 3. płaszcz z kapturem Patrizia Aryton, ok. 2299 zł - fot. ONS.pl, kolaż Polki.pl

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)