Hity redakcji na sierpień! Na co warto zwrócić uwagę w tym miesiącu?

Zajrzyj do naszej galerii!
Karolina Kalinowska / 02.08.2018 05:12

Po raz kolejny wybrałyśmy nasze hity miesiąca! W tym miesiącu pokazujemy wam rzeczy, które skradły nasz serca. Tym razem polecamy wam ciuchy, które chcemy mieć w swoich szafach, kosmetyki, które pokochałyśmy od pierwszego użycia i książki, od których nie możemy się oderwać.

Hity redakcji na sierpień 2018

Nasze zestawienia zaczynamy od Agaty, która na co dzień jest wydawcą serwisu. Jednak prywatnie uwielbia kosmetyki polskich marek. W tym miesiącu poleca wam szampon jajeczny marki Barwa.

Kocham naturalne szampony tej marki! Moje włosy układają się po nich, jak po wizycie u fryzjera <3 - Agata, wydawca serwisu

Magda jest z nami od 2 miesięcy, ale już się zadomowiła, a my nie pamiętamy, że kiedyś nie było jej z nami :)

Kto mnie zna, ten wie, że nie znoszę, gdy świeci mi się twarz. W związku z tym już nawet nie pamiętam, ile razy w moim koszyku w drogerii lądowały matujące podkłady. I w końcu znalazłam coś idealnego! Podkład Maybelline Fit Me! Matte+Poreless to absolutny hit w mojej letniej kosmetyczce. Jest lekki, matuje i (co najważniejsze) nie tworzy efektu maski. Przekonałam do niego siostrę. Może teraz kolej na ciebie? ;) - Magda, redaktor Polki.pl

Więcej hitów redakcji:
Najlepsze nowości kosmetyczne na sierpień 2018!
Wybrałyśmy 17 sierpniowych nowości z sieciówek!
 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/17.09.2018 22:26
Super szampon, podręczny na podróż, aktywny i fajnie działający. Jak nie możesz normalnie umyć głowy idealny.
/04.08.2018 09:11
Moja synowa jest biotechnologiem z USA i powiedziała mi, żebym nie kupowała drogich kosmetyków z kolagenem tylko używała pasztetu, który zawiera znacznie więcej tego cudownego składnika niż produkty drogeryjne. Posłuchałam jej rady i robię sobie regularnie maseczki z pasztetowej i od tamtej pory wszystkie koleżanki pytają się mnie jak to zrobiłam, że tak odmłodniałam!