Hity redakcji na październik! Na co warto zwrócić uwagę w tym miesiącu?

Zajrzyj do naszej galerii!
Karolina Kalinowska / 01.10.2018 05:20

Po raz kolejny wybrałyśmy nasze hity miesiąca! W tym miesiącu pokazujemy wam rzeczy, które skradły nasz serca. Tym razem polecamy wam ciuchy, które chcemy mieć w swoich szafach, kosmetyki, które pokochałyśmy od pierwszego użycia i książki, od których nie możemy się oderwać.

Co będzie modne w sezonie jesień-zima 2018/2019? Tutaj znajdziesz wszystko o najważniejszych trendach!

Hity redakcji na październik 2018

Zestawienie zaczynamy od Magdy, które w Polkach odpowiada za dział Sennik i Horoskop. Prywatnie jest molem książkowym i przechwytuje wszystkie książki przychodzące do redakcji :) W tym miesiącu poleca wam „Dziewczyny z Wołynia. Prawdziwe historie”:

Koc, kubek z gorącą herbatą i dobra książka to zestaw, którego nie może zabraknąć w moim tygodniowym planie. Ostatnio urzekła mnie książka Anny Herbich „Dziewczyny z Wołynia. Prawdziwe historie”. To kolejna pozycja z tej serii, którą przeczytałam w jeden wieczór. Na długo zapamiętam historie zamordowanych rodziców i dziadków opowiedziane przez dzieci. Na pewno będę do nich wracać... - Magda, redaktorka

Jak dobrze wiecie, Basia jest naszym redakcyjnym dietetykiem, ale prywatnie testuje wszystkie kosmetyczne nowości. Kiedyś się przyznała, że ma prawie 50 (!!!) paletek cieni do powiek. Jednak tym razem poleca wam delikatny płyn do kąpieli, który pokochała jej cudowna córka:

To pierwsze mydło, które nie wywołuje podrażnień na delikatnej skórze mojej córki. Mimo iż Hania już dawno nie jest niemowlakiem (w tym roku zaczęła 4 klasę!) to wciąż ma bardzo wrażliwą skórę. Większość żeli pod prysznic wywołuje u niej pieczenie i bąble na skórze. Szampon/mydło Derma Eco Baby to pierwszy produkt, którego możemy używać bez obaw. - Basia, redaktor działu Dieta i Fitness

Więcej hitów redakcji:
Genialny puder w przystępnej cenie! Znakomicie matuje i nie zatyka porów. O jaki produkt chodzi?
Najlepiej sprzedający się podkład na świecie kupisz teraz w SUPER CENIE!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)