Plażowy niezbędnik na lato 2017 - modne ubrania i dodatki

Wybrałyśmy kilka modnych gadżetów, dzięki którym będziecie wyglądały niezwykle stylowo.
Karolina Kalinowska / 30.05.2017 08:29

Sezon urlopowy zbliża się wielkimi korkami, więc najwyższy czas zacząć przygotowania do wyjazdu na upragnione wakacje. Zaczynamy od najbardziej przyjemnej części, czyli plażowania, a dokładniej mówiąc rzeczy, które sprawią, że na plaży będziecie wyglądały modnie i stylowo.

Fokus na trend: odkryte ramiona

Plażowy niezbędnik 2017

Na naszej liście znajdziecie m.in. czarny jednoczęściowy strój kąpielowy, który zatuszuje wystający brzuszek i optycznie wysmukli talię. Do tego dobrałyśmy wygodne klapki, które będziecie mogły błyskawicznie zdjąć, gdy wejdziecie na gorący piasek.

 

This pink, ruffled dream gives us serious beach cravings. 💗 #HM❤️

Post udostępniony przez H&M (@hm)

Przyda się również zwiewna sukienka, która nie będzie krępowała ruchów. Jeżeli nie czujecie się zbyt pewnie w kostiumie kąpielowym, to wybawieniem będzie dla was sarong lub pareo. Dzięki temu zakryjecie części ciała, których nie chcecie pokazywać.

Na plażę nie wybierajcie się bez odpowiedniego nakrycia głowy i okularów przeciwsłonecznych. To bardzo stylowe, ale również bardzo potrzebne dodatki, które ochronią szczególnie narażoną na nagrzanie głowę i oczy.

Synoptycy zapowiadają upały, a my wybieramy najładniejsze sukienki na gorące dni

Plażowanie nie może się udać bez stylowego ręcznika lub koca. Bardzo duży wybór produktów tego typu znajdziecie w większości sieciówek. Aby zabrać te wszystkie rzeczy, przyda się również stylowy koszyk, który na co dzień możecie nosić zamiast tradycyjnej torebki.

Oczywiście wybrane przez nas rzeczy są jedynie propozycjami. To, co wybierzecie, zależy oczywiście tylko od was, waszego gustu, potrzeb i upodobań.

Czas na sandały! Wybrałyśmy 11 najładniejszych modeli do 100 zł
 

 

Single and ready to flamingle? 💕😏 #HM❤️

Post udostępniony przez H&M (@hm)