Ołówkowa spódnica z imitacji skóry w Lidlu za mniej niż 30 złotych!

Wąska, ołówkowa spódnica to hit! Dlaczego warto ją mieć?
/ 29.11.2018 15:51

Wąska, dopasowana spódnica ołówkowa to klasyk. Warto mieć ją w swojej szafie, bo pięknie eksponuje kobiece kształty. Zwykle ma wysoki stan i długość do kolan. Choć niektóre kobiety dobrze się czują w krótszych wersjach.

Już od 6 grudnia, czyli w mikołajki, w sieci sklepów Lidl w ramach „Stylowej kolekcji dla niej i dla niego” możesz upolować totalny hitem. To ołówkowa, czarna dopasowana spódnica z imitacji skóry. Ma podwyższony stan i z tyłu rozporek. Kupisz ją za 29,99 złotych. Dostępna jest w rozmiarach od XS do L.

spódnica ołówkowa w Lidlu

fot. mat. prasowe

Ołówkowa spódnica pasuje prawie każdej kobiecie! Najlepiej będą wyglądały w niej panie o figurze klepsydry, ale dobrze prezentuje się też na gruszkach i kobietach, które nie mają wyraźnego wcięcia w talii. Z tego modelu powinny zrezygnować kobiety, które mają szerokie ramiona i wąskie biodra. Taka spódnica jedynie podkreśli dysproporcję między dołem i górą. Odradzamy ją również osobom, które mają masywne łydki.

Zobacz też:Paulina Sykut w rewelacyjnej sukience z Mohito. Ten model będzie idealny do pracy!Trzy rodzaje biustonoszy, które każda kobieta powinna mieć w swojej szafie