Redakcja wybrała swoje hity na listopad! Na co warto zwrócić uwagę w tym miesiącu?

Co tym razem znalazło się na naszej liście?

Wybrałyśmy nasze hity na listopad 2017! To już kolejne zestawienie rzeczy, które skradły nasze serca. Tym razem polecamy wam kosmetyki, które pokochałyśmy od pierwszego użycia, ciuchy, które chcemy mieć w swoich szafach i nietuzinkowe dodatki do domu.

To jedna z naszych ulubionych sieciówek! Dlaczego kochamy H&M? Mamy aż 9 powodów

Hity redakcji na listopad 2017

Agata, która na co dzień jest wydawcą serwisu Polki.pl, jest zachwycona maską do twarzy pod prysznic od marki Neutrogena.

Ten produkt skradł moje serce - rzadko kiedy mam czas na zrobienie sobie maseczki. Rano się spieszę, wieczorem jestem tak zmęczona, że wolę czym prędzej położyć się do łóżka. Maseczka do twarzy pod prysznic to rozwiązanie idealne dla każdej zabieganej kobiety!

Weronika jest naszą redakcyjną specjalistką od kulinariów i to od niej bierzemy przepisy na wszystkie smakołyki. Jednak jest również kobietą i uwielbia wszystkie kosmetyczne nowości. Teraz jest zachwycona zestawem pędzli do makijażu.

Ten zestaw pędzli to chyba spełnienie marzeń każdej kobiety. W jego skład wchodzą pędzelki do cieni do oczu, a także modele do konturowania. No i to urocze etui!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)