księżna Kate fot. ONS.pl

Księżna Kate w niebieskiej sukience - Ubierz się jak gwiazda - Moda lat 40.

Zobaczcie, jak wyglądała w nietypowej sukience. Tak nosiły się nasze babcie
Joanna Mroczkowska / 20.01.2017 17:09
księżna Kate fot. ONS.pl

Księżna Kate pojawiła się ostatnio z wizytą w Early Years Parenting Unit mając na sobie niebieską sukienkę w stylu lat 40.

Księżna Kate w niebieskiej sukience z lat 40.

Jej kreacja jest zapinana na guziki z kołnierzykiem i przepasana paskiem w talii - do złudzenia przypomina projekty z czasów wojennych. Na pewno wiele z was znajdzie podobne w babcinych szafach lub w second handach. Teraz design z tamtych lat jest bardzo na czasie, zatem może warto pogrzebać w garderobach babć?

Więcej stylizacji gwiazd - zainspiruj się ich stylem

księżna Katefot. ONS.pl

Model, który miała na sobie księżna Kate pochodzi z kolekcji angielskiej marki Eponine London. Żona księcia Williama połączyła ją z zamszowymi szpilkami Ruperta Sandrsona, zegarkiem Cartier i kopertówką Stuarta Weitzmana. Jak można się domyślić sukienka jest już niemal niemożliwa do zdobycia, bo wysprzedał się jej cały zapas.

Księżna Kate doskonale zna swoje atuty i zaznacza je z klasą. Kreacja genialnie pokazuje jej zgrabną figurę, delikatnie zaznaczając talię. Kobalt to bardzo modowy, ale też mocny... a czasem ryzykowny kolor. W tym przypadku pasuje genialnie gdyż równoważą go skromne i proste dodatki. Trzeba przyznać, że Kate lubi dobrze i ciekawie skrojone kreacje.

- Robert Kiełb, stylista i kostiumograf

księżna Kate
fot. ONS.pl