POLECAMY

Konkurs wyjdź z cienia prosto na zakupy! Jak wyglądały zakupy ze stylistą?

Laureatki konkursu marki Espumisan Easy razem ze stylistą udały się na pasjonującą podróż do świata mody! Zobacz naszą relację.
Konkurs wyjdź z cienia prosto na zakupy! Jak wyglądały zakupy ze stylistą? fot. Fotolia

Na terenie jednego z warszawskich centrów handlowych, 8 sierpnia, odbyły się zakupy laureatek konkursu marki Espumisan Easy: wyjdź z cienia prosto na zakupy! Razem ze stylistą Konradem Fado, szukały idealnych stylizacji, poznawały tajniki mody i kreowały swój wizerunek. 
espumisan

Idealne dopasowanie 

Świetnie dopasowane ubranie, eleganckie dodatki i buty w ulubionym kolorze to komplet w którym każda kobieta czuje się cudowne, prawda? Zakupy z Konradem Fado dla laureatek konkursu marki Espumisan Easy, były okazją do stworzenia idealnego looku. 

Basia, Zyta i Agata z entuzjazmem przemierzały butiki i relaksowały się na udanych zakupach. Stylista nie tylko dopasowywał ubrania do ich sylwetek i osobowości, ale również do wykonywanego zawodu oraz stylu życia. Wybrane stylizacje z powodzeniem sprawdzą się w pracy, jak i na wyjściu ze znajomymi. 

Każda z laureatek konkursu jest w innym wieku, co przełożyło się na ich styl i zapotrzebowania. Zyta jako studentka na co dzień powinna wyglądać schludnie, ale jednocześnie modnie i z pomysłem. Zaproponowałem jej trzy zestawy, które idealnie współgrają z jej słowiańska urodą. Sukienka w kwiaty, zamszowa ramoneska i skórzana torba to idealny zestaw na każdą okazję. Agata postawiła na ciepłe barwy jesieni i artystyczny nieład. Jej nowe stylizacje odzwierciedlają jej charakter. Basia natomiast stawia na sprawdzoną klasykę. Stonowane zestawy z zastosowaniem pasków i granatowy jesienny płaszcz sprawdzą się w pracy, jak również podczas weekendowych wyjazdów. 

- mówi Konrad Fado, stylista

 

Można śmiało stwierdzić, że zakupy to jedna z ulubionych kobiecych form spędzania wolnego czasu. Nasze laureatki zdecydowanie to potwierdziły!

Redaktorki Polki.pl  wspierają akcję  - "Wyjdź z cienia - prosto na zakupy"

W akcji wzięła udział redaktorka serwisów Polki.pl i blogerka modowa Lucy, które wspierały uczestniczki konkursu i razem ze stylistą odkrywały najnowsze trendy sezonu.
Konrad Fado
Stylista Konrad fado z redaktorką mody Polki.pl i blogerką Lucy
 

Jesienią nie będę musiała wychodzić ze swojej strefy komfortu, bo trendy na nowy sezon jak najbardziej mi odpowiadają. Wraz z Konradem złożyliśmy dla mnie 3 świetne zestawy. Nie mogło zabraknąć wśród nich mojej ukochanej czerni i ulubionego trendu z ostatnich miesięcy - total looku.

- mówi Asia z Polki.pl
 
Polki.pl
                                                                                             Asia z Polki.pl i Lucy blogerka modowa

Wybrałam dwa trendy, które w modzie obecne są już od jakiegoś czasu ale w sezonie jesień zima 2016-2017 wychodzą na pierwszy plan. Mowa o warstwach i stylizacjach w męskim stylu. Postawiłam, na mój ulubiony kolor – szary – ponadczasowy, czysty i elegancki.

mówi Lucy blogerka modowa
 
wizaz.pl
Lucy blogerka modowa 
 
Wyjdź z cienia prosto na zakupy! Zakochaj się w modzie i zyskaj pewność siebie z Espumisan Easy. 
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)