POLECAMY

Gwyneth "hipokryzja" Paltrow ostro krytykuje designerów za wysokie ceny ubrań, tymczasem...

Tego nie spodziewaliśmy się po aktorce
Gwyneth "hipokryzja" Paltrow ostro krytykuje designerów za wysokie ceny ubrań, tymczasem... fot. ONS.pl/kolaż Polki.pl

44-letnia Gwyneth Paltrow udzieliła ostatnio wywiadu jednemu z amerykańskich magazynów. Skrytykowała w nim to, że znani designerzy dyktują horrendalnie wysokie ceny na rynku, co wcale nie idzie w parze z jakością. Określiła je jako "niebotycznie drogie".

Oczywiście zgadzamy się z tym stwierdzeniem, bo 20,000 złotych za spodnie Balmain, czy 60,000 złotych za kurtkę Saint Laurent to lekka przesada (przynajmniej dla niektórych). Jednak zagraniczne media wyłapały głęboko idącą hipokryzję aktorki.

Sama bowiem jest właścicielką marki Goop, która specjalizuje się w wysokiej jakości ciuchach. Podobno produkowane są we Włoszech w tych samych fabrykach, co ubrania Proenza Schouler czy Driesa Van Notena. Za płaszcz z metką Goop trzeba zapłacić 4000 złotych, za sukienkę 2300 złotych a za sweterek 2800 złotych.

Nie wiem na jakim świecie żyje Gwyneth Paltrow, ale te ceny są równie wygórowane, co wcześniej wspomnianych designerów. Rozumiem, że jakość i produkcja są na wyższym niż np. sieciówkowe poziomie, jednak hipokryzją jest krytykowanie innych i robienie tego samego. Prawda?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)