TK Maxx i nowa kampania fot. Materiały prasowe

Eksperymentuj w kreowaniu własnego stylu z TK Maxx i #NoOutfitClash!

Markowy i różnorodny asortyment, sześć działów tematycznych, unikatowe przedmioty nawet 60 % taniej i kilka dostaw w tygodniu. Taki jest TK Maxx i niekończące się „szalone możliwości”. Nowej brandowej kampanii sklepu towarzyszy hasztag #NoOutfitClash. Za jego pomocą marka zachęca klientów do eksperymentowania w kreowaniu własnego stylu i poszukiwania wyjątkowych perełek. Stwórz oryginalne stylizacje i wyróżnij się z tłumu!
Magdalena Bury / 19.07.2018 16:24
TK Maxx i nowa kampania fot. Materiały prasowe

Marzysz o niebanalnym outficie, na który każdy zwróci uwagę? Zajrzyj do TK Maxx! W sklepach tej marki znajdziesz wyjątkowe produkty od projektantów i znanych marek w niskich cenach. Wybierz spośród sukienek boho, kwiecistych bluzek, lnianych marynarek, eleganckich torebek czy stylowych butów! Każdym zakupom towarzyszy dreszczyk emocji związany ze znalezieniem skarbu!

Hasztag #NoOutfitClash

19 czerwca 2018 roku przekonali się o tym dziennikarze i blogerzy, którzy podczas spotkania prasowego mieli okazję posłuchać stylistki i kostiumografki Elwiry Rutkowskiej. W swoim atelier ekspertka opowiedziała o tajnikach zawodu i zdradziła kilka swoich sprawdzonych sposobów na to, jak robić zakupy w sklepach TK Maxx.

W drugiej części spotkania goście zostali zaproszeni na warsztaty pod hasłem #NoOutfitClash. Uczestnicy mieli za zadanie zinterpretować hasło „Szalone Możliwości”. Ubierali papierowe laleczki – tak, jak robiły to jeszcze kilka, kilkanaście lat temu dzieci na całym świecie. W stylizacjach gości pojawiły się niestandardowe mieszanki wzorów, kontrasty kolorystyczne i połączenia różnych stylów.

Uczestnicy zaskakiwali na każdym kroku – powstały m.in. eleganckie looki z rockowym pazurem, minimalistyczne kreacje z odrobiną szaleństwa czy stylizacje awangardowe połączone z klasyką. Każda lalka była jedyna w swoim rodzaju.

To udowodniło, że dzięki TK Maxx każdy może podkreślić swój indywidualny i niepowtarzalny styl. Po prostu #NoOutfitClash!

Jak nazywa się miejsce, gdzie każdy spełnia swoje marzenia? TK Maxx!


Fot:Materiały prasowe


Fot:Materiały prasowe

Fot:Materiały prasowe


Fot:Materiały prasowe

Zobacz też:
Zadaj pytanie o TK Maxx na naszym forum!