Delikatne czyszczenie zębów? Z tą szczoteczką to możliwe!

Chcesz wiedzieć, na czym polega delikatne czyszczenie szczoteczką soniczną z czujnikiem nacisku? Sprawdź nową ProtectiveClean. Twoje dziąsła będą zdrowsze, a zęby bielsze. Już po 1 tygodniu!
Redaktorki Polki.pl / 23.05.2019 16:10
Szczoteczka ProtectiveClean fot. materiały prasowe

Szczoteczka Sonicare ProtectiveClean wykorzystuje innowacyjną technologię Philips Sonicare. Szybkie wibracje uchwytu powodują do 62 tys. ruchów szczoteczki na minutę, co przekształca pastę do zębów w pęcherzyki, które walczą z płytką nazębną oraz docierają głęboko między zęby i wzdłuż linii dziąseł.

Wszystko po to, aby czyszczenie było wyjątkowo skuteczne, a Twoje dziąsła zdrowsze już po 2 tygodniach stosowania. Ponadto z główką Optimal White usuniesz powierzchniowe przebarwienia i odsłonisz śnieżnobiały uśmiech.

Badania kliniczne wykazały, że gęsto ułożone, umieszczone centralnie włosie zapewnia efekt wybielenia już po 1 tygodniu.

Możesz mieć też pewność, że korzystanie ze szczoteczki ProtectiveClean jest bezpieczne. Technologia soniczna jest przystosowana do aparatów ortodontycznych, wypełnień, koron i lakieru, pomaga zapobiegać powstawaniu próchnicy i poprawia stan zdrowia jamy ustnej.

Nawet jeśli nie zauważysz, że szczotkujesz zbyt mocno, dzięki czujnikowi nacisku szczoteczka na pewno to zarejestruje. Jeśli będziesz zbyt mocno naciskać na dziąsła, szczoteczka wyda pulsujący dźwięk, aby przypomnieć, że należy szczotkować delikatniej.

Fot. materiały prasowe

Szczoteczka ProtectiveClean HX6877 oferuje trzy tryby pracy i trzy poziomy intensywności, dzięki czemu pozwala dostosować szczotkowanie do własnych potrzeb.

 • tryb czyszczenia to standardowy tryb do doskonałego czyszczenia zębów,
 • tryb wybielania jest idealny do usuwania przebarwień,
 • tryb ochrony dziąseł to dodatkowa minuta szczotkowania z mniejszą mocą, podczas której można delikatnie masować dziąsła.

Możesz również zmienić kolejność „wyższych” i „niższych” poziomów intensywności, aby uszeregować je odpowiednio do zastosowania od lewej do prawej strony jamy ustnej. A jeśli nie wiesz jakiego trybu lub poziomu intensywności użyć, to koniec z Twoimi rozterkami.

Funkcja parowania trybu BrushSync informuje inteligentny uchwyt, jakiej główki szczoteczki używasz. Jeśli na przykład nałożysz główkę szczoteczki Gum Care, szczoteczka do zębów będzie wiedziała, że ma wybrać dla dziąseł optymalny tryb i poziom intensywności. Wystarczy nacisnąć przycisk zasilania.

Technologia BrushSync automatycznie dostosuje program i jego intensywność do rodzaju główki, a dodatkowo obliczy indywidualne jej zużycie oraz przypomni o konieczności wymiany główki na nową. Szczoteczki oferowane są wraz z futerałami podróżnymi. Do wyboru jest kilka wersji kolorystycznych i modele z różną ilością programów do wyboru. Do szczoteczek pasują też wszystkie rodzaje główek Sonicare.

Rekomendowane ceny szczoteczek Philips Sonicare ProtectiveClean wynoszą:

 • HX6848/92 - 339,00 zł
 • HX6850/47 - 539,00 zł
 • HX6851/29 - 539,00 zł
 • HX6856/17 - 539,00 zł
 • HX6859/29 - 539,00 zł
 • HX6870/47 - 679,00 zł
 • HX6871/47 - 679,00 zł
 • HX6876/29 - 679,00 zł
 • HX6877/29 - 679,00 zł.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)