czarna koronkowa sukienka fot. ONS.pl

Czarna sukienka z koronki - Styl gwiazd - Modne ubrania

Czarne koronki, przeźroczystości - to jest to!
Joanna Mroczkowska / 08.07.2016 07:34
czarna koronkowa sukienka fot. ONS.pl

Co sezon znajdzie się taki model sukienki, który wyróżnia się na tle innych. Oczywiście niemal wszystkie trendy lansują gwiazdy - w tym przypadku nie było inaczej bo to właśnie one, świadomie lub nie wypromowały sukienkę sezonu.

Od jakiegoś czasu na czerwonych dywanach można było zauważyć tendencję na czarne koronki i przeźroczystości. Romantyczne, niemal wiktoriańskie kreacje przewijały się już od kilku miesięcy. Nosiła je Jessica Alba i Cate Blanchett a to chyba wystarczający dowód, że coś jest modne...? :)

Sukienka sezonu - czarne koronki i przeźroczystości

czarna sukienka z koronki|1. Sukienka H&M, ok. 229 zł, 2. sukienka H&M, ok. 149 zł, 3. sukienka Mango, ok. 184 zł, 4. sukienka New Look, ok. 149 zł|

Zakupy - seksowne koronki na lato 2016

Podczas trwającego tygodnia mody haute couture w Paryżu zauważyłyśmy, że przeźroczyste sukienki z koronkowymi wstawkami założyły aż 2 gwiazdy. Olivia Palermo pojawiła się na pokazie Eliego Saaba w kreacji jego projektu.

Zaś w pierwszym rzędzie podczas pokazu Valentino, modelka i aktorka Aymeline Valade wybrała podobny model. To właśnie przypomniało nam festiwal w Cannes 2016. Podczas niego Karolina Gilon zrobiła furorę w prześwitującej sukience projektu polskiego designera Michaela Hekmata.

Wszystkie wersje są wyzywające, ale i eleganckie zarazem. Zauważcie, że podstawą tego typu kreacji jest body lub zabudowana bielizna.

Więcej modnych sukienek na lato:

Zosia Ślotała w boskiej sukience z koronek
13 sukienek na wesele i nie tylko!
Małgorzata Rozenek w koronkowej mini