POLECAMY

Zwisająca skóra

napisał/a: monini85 , 2017-07-13 15:29
Całe ciało mam w miare w porządku. No nie mam wymiarów modelki ale nie ma też na co bardzo narzekać. Tylko ten brzuch… Mam taką zwisającą skóre jak moja siostra po porodzie. Ani sie jakos znacząco nie odchudzałam, po prostu chyba jakaś taka cecha wrodzona, nie wiem. Czy można to jakoś “poprawić”?
napisał/a: ssliwka289 , 2017-07-14 10:26
wszystko można poprawić ^^ dobry specjalista, wypchany portfel i do dzieła! chociaz osobiście jestem zwolenniczką mniej radykalnych metod :P próbowałaś kosmetyków? jak troche więcej zapłacisz za krem i odpowiednio długo będziesz stosowała to może ujędrni ci sie troche ta zwisająca skóra
napisał/a: podgorskidomurody , 2017-07-18 11:29
Kremy, nawet jeśli zadziałają, przynoszą krótkotrwały efekt. Dużo lepiej zdecydować się na zabieg kosmetologiczny. Wybór jest dziś duży. W tym konkretnym przypadku polecam wykorzystanie urządzenia Trilipo Maximus Med, które jest obecnie jedynym urządzeniem działającym jednocześnie na skórę, mięśnie i komórki tłuszczowe. To właśnie dlatego przynosi tak zadowalające efekty. Przede wszystkim ujędrnia i uelastycznia skórę, na czym zależy Ci najbardziej, a oprócz tego modeluje sylwetkę i pomaga pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej, a to ona prawdopodobnie jest odpowiedzialna za dyskomfort, który odczuwasz. Zapraszam do zadawania pytań w razie wątpliwości :)
napisał/a: monini85 , 2017-07-19 14:06
No własnie kremy to nie, siostra stosowała przed i po porodzie, nie mało za nie płaciła a nie było warto. W sumie to może byśmy we dwie poszły na taki albo podobny zabieg, we dwie jednak raźniej a problem mamy podobny chociaż przyczyny inne. Swoich przyczyn to nawet nie znam no ale nieważne, ważne żeby sie tego pozbyć. Jakiego rzędu to są pieniądze i czy skoro to jest jedyne takie urządzenie to można w ogóle gdzies w Polsce z niego skorzystać?
napisał/a: podgorskidomurody , 2017-07-20 14:21
Oczywiście, że można, na przykład u nas - w Podgórskim Domu Urody w Krakowie. Cena uzależniona jest od miejsca, na które wykonujemy zabieg z wykorzystaniem Trilipo Maximusa Med i waha się między 200 a 500 zł. Korzystnie jest wykupić pakiet zabiegów, w którym pojedyncza procedura kosztuje mniej, a dodatkowo można zyskać gratisowy zabieg na inną okolicę, na przykład twarz. Szczegóły znajdują się w cenniku, który również można znaleźć na naszej stronie.
napisał/a: dagadyga , 2017-07-24 11:21
zapytaj w jakis poradniach medycyny
napisał/a: kasia890 , 2018-05-04 17:00
Na pewno pomogą ćwiczenia, mięśnie brzucha będą trzymać skórę w ryzach. Można zastosować też kremy czy balsamy ujędrniające, ja stosuję obecnie serum wyszczuplające Slim Extreme scalpel eveline, ten kosmetyk wygładza i napina skórę, także sobie wypróbuj.
pulsmed
napisał/a: pulsmed , 2018-05-18 11:48
Polecam abdominoplastykę, dzięki której pozbywamy się fałdu skórno-tłuszczowego, w środkowej i dolnej części brzucha. Zabieg często połączony jest z jednoczesnym wzmocnieniem mięśni ściany brzucha. W ten sposób osiąga się zwykle efekt spłaszczenia oraz prawidłowego napięcia brzucha.