Za pomocą jakiej farby przejść z granatowej czerni na blond?

ewcii
napisał/a: ewcii 2012-01-16 15:04
Witam Ostatnio zafarbowałam włosy na granatową czerń i zaczynam mieć odrosty a chciała bym wrócić do ciemnego blądu lub ewentualnie do jasnego brązu jaka farbę najlepiej wybrać??
napisał/a: Natti72 2012-01-16 19:21
Nie ma takiej farby.Najbezpieczniej będzie zrobić dekoloryzację w dobrym salonie fryzjerskim.Następnie dobrze nawilżać i odżywiać włosy i kiedy ich kondycja się poprawi nałożyć farbę.Po dekoloryzacji każda farba dość szybko się zmywa niestety,dlatego warto stosować szampony i odżywki do włosów blond.
brytka_socha
napisał/a: brytka_socha 2012-01-16 21:18
ja wybrnęłam z tego w ten sposób że zrobiłam pasemka blond już dwukrotnie jeszcze raz zrobię i wtedy będę miała już jasne włosy, mam nadzieję:)
napisał/a: patus582 2012-01-20 13:07
z czerni nie uda Ci się zrobić od razu jasnych włosów najpierw musisz je rozjasnić u fryzjera a potem stopniowo używać coraz jaśniejszych odcieni także przed Tobą długa droga sama miałam ten problem
suszeka1
napisał/a: suszeka1 2012-01-23 04:42
Ja dekoloryzacje zrobiłam sama, bo ten kolor co mam na zdjęciu to jest zrobiona dekoloryzacja w drogim salonie właśnie,efekt straszny, na zdjęciu jeszcze w miare ok to wygląda. W domu przez internet zamówiłam dekoloryzator rene blanche, robiłam nim trzy razy z odstępami pierwszy raz dwu dniowym, trzeci po 5 dniach, z tym że każdorozowo bakładałm dekoloryzator po dwa razy pod rząd(tak można)bo z tubki tak mi nawet starczało gdyż włosy nie są długie. Za każdym razem bardzo dobrze i długo trzeba myć po dekoloryzacji włosy żeby czarny pigment się wypłukał. Nie ma co kryć jak z czarnego koloru sie zchodzi to na początku ma się mix kolorów(na czubku głowy jasne od żółci do pomarańczy po czarne lub ciemny brąz ku dołowi) Ja miałam długi urlop więc schodziłam z koloru spokojnie i na koniec po skończonej dekoloryzacji pofarbowałam Londą color na jakiś platynowy bardzo jasny odcien, po miesiącu jeszcze raz i efekt był niesamowity. Farbowałam na czarno 5 lat, zrobiłam dekoloryzacje sama za dużo mniejsze pieniądze niż w salonie i nie zniszyły mi się włosy w ogóle, no ale wiem że w jedną noc tego nie można zrobić i trzeba się pomęczyć troche, nawet w saloniach tego nie potrafią tak od razu tylko stopniowo lub nawet nie chcą się podejmować. Moja koleżanka robiła sobie pasemka, tak za każdym razem coraz więcej, wyglądała przez pół roku jak skuns, ale też pozbyła się czerni, choć po pasemka ma troche sianko na głowie.