POLECAMY

W jaki sposób wywinąć rzęsy do góry?

kentzer1
napisał/a: kentzer1 , 2011-09-08 23:05
Chciałabym się zapytać czy wy też macie problem z podkręceniem rzęs. Ja mam proste rzęsy, takie "krowie". Używałam wielu maskar i nie patrzyłam na cenę by mieć ładnie wywinięte rzęsy. Niestety nic z tego. Zamiast wywijać się do góry to idą prosto i karzę w swoją stronę. Co robić. Jestem otwarta na różne propozycję.
napisał/a: marzenkusia , 2011-09-08 23:39
Najlepszym sposobem jest zalotka. Ja przed wywijaniem wkładam ją do gorącej wody, a później osuszam (chodzi o ciepło), a później tuszuję rzęsy. Można też wywijać na pomalowane rzęsy, ale wtedy się sklejają.
Gusiaki
napisał/a: Gusiaki , 2011-09-09 10:10
Zalotka to najprostszy sposób. Ja np. nie mam zalotki i wywijam na łyżeczce od herbaty;p Ogrzewam ją w rękach przykładam do rzęs i lekko sie wywijają. Oczywiście zalotka byłaby lepszym rozwiązaniem ale jakos sie jej boje, że sobie rzęsy wyrwę a poza tym, że rzęsy sobie poniszcze i bedą wypadać. Spróbuj najpierw na łyżeczce;))
napisał/a: fliebe , 2011-09-09 15:24
no to jedynie zalotką...nie widze innej rady
paulinkayo
napisał/a: paulinkayo , 2011-09-09 15:58
ja również mam proste rzęsy, bez zalotki ciężko będzie Ci je podkręcić ;) możesz to zrobić zwykłą zalotką ale lepszy efekt uzyskasz jeśli ogrzejesz ją suszarką lub po prostu kupisz sobie zalotkę termiczną (polecam z Oriflame). Ja używam jej codziennie i nic z rzęsami się nie dzieje. Nie proponowałabym natomiast używać zalotki na pomalowane już rzęsy, bo po jakimś czasie mogą Ci się po prostu złamać lub powypadać. (ale raz na jakieś większe wyjście można, bo daje to świetny efekt ;))