POLECAMY

W jaki sposób poradzić sobie z żylakami?

napisał/a: zielinski 2012-09-06 18:06
Witajcie

pisze bo mam dość nieładny problem i potrzebuje porady, zauwazyłam że na mojej łydce wyskoczyła żyła niestety jest dość mocno widoczna. W mojej rodzinie są dość spore problemy związane z zylakami ale zastanawiam się czy metoda operacyjna to jedyna dobra forma wyleczenia się z zylaków. Czy moze korzystałyście z innych metod - nie operacyjnych, które okazały się skuteczne?

bede wdzięczna za porady, jeśli któraś z was zdecydowała się na operacje to będe wdzięczna za polecenie dobrego specjalisty.

pozdrawiam

Aneczka
bozusia
napisał/a: bozusia 2012-09-06 20:06
ja też chętnie poczytam , bo choć po ciąży wchłania się to jednak jak pochodzę to wieczorem bulwa pod kolanem jest
-
napisał/a: - 2012-09-07 00:27
Ja mam pajączki na całych nogach, mnóstwo ale już nie zwracam tak bardzo na nie uwagi. Przy teleangiektazjach i żylakach pomóc może tylko specjalista. Nie musi od razu być to operacja ale odwiedź dobrego flebologa w pierwszej konieczności. Wejdź na ranking lekarzy i poszukaj...
napisał/a: Allison01 2012-09-10 21:00
Anno,

aby w ogole nie miec żylaków to najlepiej za wczasu stosować specjalistyczne skarpety uciskowe, jednak jesli chcesz sie pozbyc problemu to nie ma innego wyjscia jak przeprowadzic operacje. Ja miałam żyły leczone laserowo u doktora Zielińskiego i bardzo sobie chwale i samego doktora i zabieg bo dosłownie po godzinie mogla wrócic do normalnego trybu zycia. Zapoznaj się ze stroną doktora http://www.chirurg-naczyniowy.pl/ tam dosc przejrzyscie jest opisana sama metoda jak i doświadczenie lekarza. decyzja nalezy do Ciebie.