POLECAMY

trend lady gaga

Karla648
napisał/a: Karla648 2010-11-17 12:04
Co sądzicie o stylu Lady Gagi ? i o kopiowaniu go przez inne celebrytki a także młodzież ?
-
napisał/a: - 2010-11-17 12:14
każdy się ubiera jak chce co do lady gagy ona ma swój styl i to mi się podoba ale już kopiowanie jej nie
o tym jakoś niedawno było w rozmowach w toku
Paula0802
napisał/a: Paula0802 2010-11-17 12:18
Lady gaga przez swój styl promuje swoje piosenki i siebie i to jest fajne, bo faktycznie media się nią interesują, więc wybrała dobry sposób. A że inne gwiazdy ją kopiują? No cóż, każdy chce być popularny, a jak nie ma własnych pomysłów to bierze je od innych, bo wiedzą, że są sprawdzone i skuteczne. Czego to się nie robi w show biznesie dla reklamy.
iwonia84
napisał/a: iwonia84 2010-11-17 12:18
na pewno jeśli chodzi o mnie to śpiewanie wychodzi jej lepiej niż ubieranie się.
Jak leżałam w szpitalu to z nudów czytałam stosy rożnych i czasopism i były fotki jak ta wielka gwiazda zalożyła obuwie które miało baaaaardzo wysokie koturny i jak myślicie jak to się zakończyło :) mało nogi nie złamała przewracając się na lotnisku
kathiee
napisał/a: kathiee 2010-11-17 12:23
Lady Gaga ma swój sty - pokazuje nim swój charakter, swoją osobowość. Ja osobiście nigdy nie założyłabym kreacji z mięsa na siebie.
Wg mnie tymi strojami chce narobić wokół siebie szumu, choć nie wiem zbyt po co gdyż głos ma świetny i piosenki także.
mrazniewska
napisał/a: mrazniewska 2010-11-17 12:28
dla mnie ta kobieta jest koszmarna. Wiem, że zwraca na siebie uwagę szokowaniem i dobrze jej to wychodzi, bo wszyscy ją znają aczkolwiek pewnie mała zaledwie część podziwia (jeśli w ogóle)
Katalina
napisał/a: Katalina 2010-11-17 12:50
Ilekroć myślę o Gadze, wychodzę na zatwardziałą konserwatystkę, którą nie jestem. Nie lubię Gagi, prost niecierpię. Nie można jej odmówić oryginalności i świetnego głosu - tu ewidentnie należy oddać jej honor, śpiewać potrafi i głos ma dobry.
Jednak jej "styl", lub jego brak to kompletnie inna sprawa. Robi z siebie dziwadło, oszpeca się, szokuje dla samego szokowania, bo nie idzie za tym jakaś głębsza filozofia. Ona po prostu chce by świat o niej mówił. Tylko że skoro tak, po diabła brała się za śpiewanie?! Równie dobrze mogłaby zaciągnąć się do cyrku, albo zostać aktorką alien-porno.

Kompletnie mi się nie podoba jej "styl", to jaka jest. Jej wypowiedzi w mediach są na żenująco niskim poziomie, godnym, nie przymierzając, Joli Rutowicz.

Natomiast co do gwiazd, które ją kopiują, to wywołują u mnie wyłącznie uśmiech politowania. Młodzież "cywilna" to inna historia, bo chyba każda nastolatka przechodziła w swoim czasie okres papugowania od swoich idoli rozmaitych zachowań, czy sposobu ubierania się. Dlatego akurat to mnie nie dziwi. Aczkolwiek, jak powiedziałam, styl ten kompletnie mi się nie podoba.
pisklakowa
napisał/a: pisklakowa 2010-11-17 14:29
tak jak nazwala ja królowa Elżbieta gaga jest kosmitka. a ja dodam ze ma rewelacyjny glos i bardzo lubie jej piosenki oraz nietuzinkowowść.skoro celebrytki staraja sie ja skopiowac to swiadczy tylko o tym ze jest naprwde tego warta.showbiznes potrzebowal kogos tak nie tuzinkowego.
MiFej
napisał/a: MiFej 2010-11-17 16:31
Nie lubię tego rodzaju muzyki, ale LG mieści w granicach mojej tolerancji, przynajmniej nie jest kopią innych cukierkowych laleczek, pewnie tylko i wyłącznie dlatego ją kojarzę. Kopiowanie na serio innych zawsze jest żałosne. Jak to powiedziała Madonna: w tym biznesie nie wazne co się mówi, byleby się mówiło. LG to osiągnęła. Tak jak niegdyś KISS czy choćby nasz Behemoth. Kicz nie do podrobienia.
agatita
napisał/a: agatita 2010-11-17 17:48
ma oryginalny styl- potrafi zaskoczyć - ale głos ma niebanalny i zdobyła dużą popularność) nawet lubię posłuchać jej piosenek:)
-
napisał/a: - 2010-11-17 21:08
lubie jej piosenki ale nie moge przezyc jej stylu ubierania, bycia... dla mnie to meega krejzolka - ale nie przeszkadza mi ;) niech sobie zyje i robi co chce - a jej styl to wielkie lal :D
kapliczka
napisał/a: kapliczka 2010-11-17 22:36
szokuje i to bardzo, ma nowe świeże pomysły, jej "kopie" nigdy jej nie przebiją