POLECAMY

torebka na wesele

napisał/a: felicjania58 2017-10-27 08:54
Witajcie, po długim okresie odkładania tego na później, wreszcie wraz z narzeczonym po narodzeniu naszej ukochanej Córci zdecydowaliśmy się na ślub. Co prawda nie będzie on jakiś mega wielki i huczny, ale chcemy sformalizować i zawrzeć ważny naszym zdaniem związek małżeński. Z uwagi na to małą ilość czasu spowodowany opieką na maluszkiem, większość kwestii załatwiam przez internet łącznie z tym, że zamówiłam suknię i powiem szczerze, że jestem bardzo zadowolona. Martwię się natomiast innymi rzeczami min. torebką. Wiem, że będzie to na pewno kopertówką ale nie wiem na jaką się zdecydować.
Na stronie https://www.primamoda.com.pl/torebki/kopertowki.html , spodobało mi się kilka ale zanim się zdecyduję wolalałbym się doradzić . Co sądzicie? Na pewno nie zależy mi na tym aby się wyróżniała od sukienki , od całego stroju ? Jeśli chodzi o sukienkę jest ona w tradycyjnym białym kolorze. :)
Czekam na odp. Pozdrawiam.
napisał/a: krystynka1977 2017-10-27 10:15
A masz zamiar torebkę mieć caly czas przy sobie w czasie uroczystości? bo w Koścele chyba będziesz trzymac w rękach bukiet nie torebkę, a torebkę będzie Ci nosić świadkowa na przykład. Także ja bym się bardzo kolorem nie przejmowała wybierz coś, co przyda Ci się równiez na pozniej
napisał/a: andzia_866 2017-10-30 10:13
Coś małego zdecydowanie - np torebka wizytowa. Tu są piękne i to nawet za około 100zł coś ekstra można kupić https://evangarda.pl/pol_m_Torebki_Torebki-wizytowe-152.html ja bym polecała jakąś w jasnych kolorach, biel może, lub srebro.
napisał/a: bibis28 2017-11-02 10:24
Też bym sugerowała jakąś małą wizytową torebkę, tylko kolor dobrze dobierz do sukni. Z dużymi torebkami na wesele bym nie kombinowała. Ja sama miałam malutką i było wygodnie jak i elegancko. Poszukaj czegoś w Evangarda.pl , rozejrzyj się za takimi minimalistycznymi torebkami.